wtorek, 15 kwietnia 2014

Aplikacje Oracle EPM na urządzeniach mobilnych

Funkcje mobilne zapewniają większe korzyści biznesowe i umożliwiają korzystanie z oferowanego przez Oracle systemu zarządzania wydajnością przedsiębiorstwa również na urządzeniach przenośnych.

Chcąc zapewnić klientom sprawny dostęp do danych na temat wydajności przedsiębiorstwa oraz umożliwić im podejmowanie lepiej uzasadnionych decyzji, Oracle udostępnił system Oracle EPM w wersji 11.1.2.3.5. Wersja ta jest wyposażona w nowe funkcje mobilne, które mają umożliwić przedsiębiorstwom korzystanie z aplikacji do planowania finansów, raportowania i zamykania okresów finansowych również w podróży. Pierwsza z nich to nowa aplikacja mobilna Oracle EPM Mobile, która pozwala kadrze kierowniczej i dyrektorskiej uczestniczyć w przepływach pracy i zatwierdzaniu dokumentów z zakresu EPM z poziomu smartfonów i tabletów. Natomiast druga zapewnia użytkownikom biznesowym łatwy dostęp za pomocą tabletów do bogatej funkcjonalności aplikacji Hyperion Planning.

Nową aplikację mobilną udostępniono obecnym klientom bezpłatnie ― można ją pobrać ze sklepów internetowych Apple App Store i Google Play.
System Oracle EPM - najbardziej kompleksowy i zintegrowany pakiet aplikacji finansowych do zamykania okresów finansowych, raportowania i planowania finansów przedsiębiorstwa - może być wdrażany w siedzibie firmy, udostępniany w chmurze lub zainstalowany w ramach rozwiązania sprzętowo-programowego firmy Oracle.

Aplikacja Oracle EPM Mobile upraszcza przepływy pracy i zatwierdzanie dokumentów w podróży
Oracle EPM Mobile to nowa aplikacja mobilna zaprojektowana z myślą o zapewnieniu możliwości udziału w procesach decyzyjnych również kadrze zarządzającej przebywającej w podróży oraz o przyspieszeniu procesów weryfikacji i zatwierdzania dokumentów poprzez zapewnienie użytkownikom łatwego dostępu do przepływów pracy z zakresu EPM z poziomu smartfonów i tabletów. Nowe oprogramowanie:
· przyspiesza cykle zatwierdzania, umożliwiając weryfikację i zatwierdzanie dokumentów z poziomu urządzeń mobilnych;
· wykorzystuje intuicyjny i spójny przepływ pracy zastosowany w aplikacjach Oracle Hyperion Planning, Oracle Hyperion Financial Management i Oracle Hyperion Tax Provision, ułatwiając użytkownikom szybkie opanowanie zasad obsługi nowej aplikacji i zapewniając jej łatwą obsługę.

Oprogramowanie Oracle Hyperion Planning oferuje bogaty w funkcje, łatwy w obsłudze interfejs dla użytkowników tabletów 
Aplikacja Oracle Hyperion Planning umożliwia teraz użytkownikom biznesowym wykonywanie typowych zadań związanych z planowaniem, budżetowaniem i prognozowaniem z poziomu urządzeń iPad i tabletów z systemem Android.
· Nowe rozwiązanie udostępnia interfejs oparty na przeglądarce WWW, zapewniający dostęp do wszystkich najczęściej wykorzystywanych funkcji aplikacji Oracle Hyperion Planning. Umożliwia m.in. uzyskiwanie dostępu do list zadań, zatwierdzanie budżetów, przeglądanie raportów, wprowadzanie danych i uruchamiania scenariuszy planowania.
· Pomaga to zwiększyć produktywność użytkowników, umożliwiając im przygotowywanie i przesyłanie planów, budżetów i prognoz oraz opracowywanie raportów na ten temat za pomocą prostego interfejsu zoptymalizowanego pod kątem tabletów.

Informacje dodatkowe
Oracle Enterprise Performance Management
Oracle EPM Mobile Application: Solution Brief
Oracle Enterprise Performance Management Blog

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz