poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Prezentujemy Oracle Database 12c


Jednym z najważniejszych trendów w informatyce ostatnich lat jest cloud computing, czyli przetwarzanie w chmurze obliczeniowej. Ten nowoczesny model usług informatycznych polega na dostarczaniu zasobów ze współdzielonej puli na żądanie i w oparciu o pełną samoobsługę. 

Oracle Polska serdecznie zaprasza na konferencję poświęconą omówieniu najważniejszych cech bazy danych Oracle Database 12c, która została zaprojektowana pod kątem zastosowania w chmurze obliczeniowej. Ta przełomowa wersja bazy danych jest kluczowym elementem bogatego pakietu rozwiązań Oracle dla cloud computing, który umożliwia sprawne i skuteczne budowanie publicznych, prywatnych i hybrydowych chmur.

Podczas spotkania eksperci Oracle będą omawiali wybrane cechy Oracle Database 12c, ilustrując swoje prezentacje pokazami możliwości tej bazy danych na żywo. 

Oto niektóre tematy poruszane w czasie konferencji:
  • Oracle Database Cloud Service, czyli baza danych Oracle dostępna jako usługa
  • Zarządzanie chmurą opartą o Oracle DB 12c przy pomocy narzędzi Cloud Management Pack for Oracle Database oraz Oracle Enterprise Manager
  • Sposoby zapewniania bezpieczeństwa danych w Oracle Database 12c
  • Różne aspekty architektury cloud computing, chmury prywatne i hybrydowe
Zarejestruj się już DZISIAJ na konferencję Oracle, aby lepiej poznać nową bazę danych Oracle 12c, której zastosowanie zapewnia użytkownikom wszystkie korzyści przetwarzania w chmurze: z jednej strony niższe koszty, z drugiej większą szybkość i wydajność systemów IT. 

Czas: 6 maja 2014, godz. 9:00
Miejsce: Hotel Marriott, Warszawa
Rejestracja: Oracle Events


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz