niedziela, 28 września 2014

Rozpoczęła się konferencja Oracle OpenWorld 2014

Klienci Oracle, partnerzy i wizjonerscy liderzy spotykają się na jednym z najważniejszych wydarzeń z dziedziny technologii i innowacji, aby dyskutować o chmurze, wielkich zbiorach danych (Big Data), systemach programowo-sprzętowych oraz innych przełomowych technologiach.

Konferencja Oracle OpenWorld 2014 odbywa się w dniach od 28 września do 2 października 2014 r. w Centrum konferencyjnym Moscone w San Francisco.
Dyrektor ds. technologii i Prezes rady nadzorczej Oracle Larry Ellison zainauguruje ten tydzień referatem programowym; referaty wygłoszą także członkowie kadry zarządczej Oracle najwyższego szczebla, w tym dyrektor generalny Mark Hurd, wiceprezesi Thomas Kurian i John Fowler oraz główny architekt systemów korporacyjnych Edward Screven. Wystąpienia głównych prelegentów Oracle OpenWorld będą transmitowane strumieniowo na stronie www.oracle.com/openworld.

W tej najważniejszej w całym roku konferencji poświęconej technologii i innowacjom spodziewany jest udział ponad 60 tys. uczestników ze 145 krajów. Będą oni omawiać ważne trendy biznesowe oraz rewolucyjne technologie, w tym przetwarzanie w chmurze, systemy programowo-sprzętowe oraz wielkie zbiory danych.

Uczestnicy konferencji będą mogli wziąć udział w ponad 2 700 sesjach, laboratoriach praktycznych, szkoleniach i panelach dyskusyjnych. Ponad 3 400 prelegentów, w tym ponad 1 800 klientów i partnerów firmy Oracle, podzieli się z uczestnikami informacjami na temat tego, w jaki sposób wykorzystują technologię Oracle. Będzie można także obejrzeć ponad 400 prezentacji produktów Oracle, jak również ekspozycje ponad 450 partnerów i klientów w salach wystawowych.

Konferencja Oracle OpenWorld będzie połączona z konferencją JavaOne, największą na świecie konferencją dla programistów Javy. Na konferencji JavaOne spotykają się eksperci w dziedzinie technologii Java i jej entuzjaści. 

Dowiedz się więcej
• Oracle OpenWorld 2014
• Oracle OpenWorld – referaty programowe
• Oracle OpenWorld w serwisie Facebook
• Oracle OpenWorld w serwisie Twitter pod #oow14
• Oracle OpenWorld Blog
• Oracle OpenWorld w serwisie LinkedIn

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz