środa, 19 listopada 2014

Globalni integratorzy dołączają do Oracle Cloud Marketplace

Dostęp do setek aplikacji i usług partnerów Oracle pomaga klientom czerpać maksymalne korzyści z chmury Oracle Cloud.

Oracle Cloud Marketplace to globalna giełda, na której partnerzy mogą publikować aplikacje i promować usługi pomagające klientom Oracle w czerpaniu maksymalnych korzyści z rozwiązań Oracle Cloud. Teraz została ona rozszerzona o usługi integratorów oferujących usługi wdrożeniowe i konsultingowe w zakresie Oracle Cloud. 

Do giełdy Oracle Cloud Marketplace należą już setki niezależnych producentów oprogramowania oferujących rozwiązania rozszerzające aplikacje Oracle Cloud SaaS i integrujące się z nimi. Obecnie dołączyło do nich ponad 100 globalnych integratorów systemów, m.in. Capgemini, Deloitte i Infosys. Promując swoje usługi wdrożeniowe Oracle Cloud, pomagają oni klientom w rozwoju biznesowym i czerpaniu korzyści z rozwiązań chmurowych.

Platforma Oracle Cloud umożliwia integratorom wykorzystanie bazy danych Oracle, technologii Java, oprogramowania analitycznego oraz funkcji obsługi sieci społecznościowych i urządzeń mobilnych do tworzenia nowych funkcji i rozszerzania dotychczasowych funkcji aplikacji Oracle SaaS dla ich klientów.
Giełda Oracle Cloud Marketplace udostępnia łatwy do przeszukiwania interfejs, który zawiera nie tylko listę dostępnych aplikacji, lecz także oceny i recenzje użytkowników, pomagające klientom w wyborze najlepszych produktów i usług dla swoich przedsiębiorstw.

Informacje dodatkowe
Zapisz się - Oracle Cloud
Oracle Cloud
Oracle Cloud Marketplace

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz