poniedziałek, 24 listopada 2014

Oracle Polska wyróżniony w rankingu IT@BANK 2014

Już po raz siódmy z rzędu mieliśmy okazję poznać zestawienie wiodących dostawców produktów i usług IT działających na rzecz banków komercyjnych i spółdzielczych. Ranking IT@BANK 2014 jest corocznie tworzony przez Radę Programową powołaną przez Redakcję Miesięcznika Finansowego BANK.

W tegorocznej edycji rankingu uczestniczyło 47 firm informatycznych, dostawców produktów i usług dla sektora finansowego. Gala wręczenia dyplomów laureatom była ostatnim punktem konferencji IT@BANK 2014, która odbyła się 20 listopada b.r. w Warszawie.

Oprócz nagrody w rankingu głównym, Rada Programowa IT@BANK 2014 przyznała wyróżnienia specjalne w następujących kategoriach: Potencjał rozwojowy, Efektywność, Pozycja firm w sektorze finansowym, Pozycja firm w sektorze banków spółdzielczych. Dodatkowo przyznane zostały tytuły: Wizjoner Rynku oraz Produkt Roku.

W kategorii „Pozycja firm w sektorze finansowym” drugie miejsce zajęła firma Oracle Polska – dyplom Nagrody Specjalnej odebrał Kamil Kurowski, Dyrektor Sprzedaży Technologii.

Dyplom Nagrody Specjalnej odbiera Kamil Kurowski, Dyrektor Sprzedaży Technologii Oracle Polska (pierwszy z prawej).

IT@BANK to największa konferencja poświęcona kwestiom informatyki bankowej; corocznie jest organizowana przez redakcję Miesięcznika Finansowego BANK we współpracy z Radą Bankowości Elektronicznej oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich. Tematami wiodącymi tegorocznej edycji były: wielokanałowa obsługa klientów, bezpieczeństwo w kontekście bankowości mobilnej oraz wykorzystanie zbiorów big data do skuteczniejszej segmentacji klientów.

Laureaci rankingu IT@BANK 2014 w komplecie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz