środa, 26 listopada 2014

Zintegrowany System Informatyczny w kwesturze i administracji uczelni

W imieniu partnera Oracle Polska, firmy Kalasoft Sp. z o.o. zapraszamy na konferencję, która odbywać się będzie pod hasłem: „Zintegrowany System Informatyczny w kwesturze i administracji uczelni – korzyści i wyzwania”.

Dla polepszenia wydajności funkcjonowania administracji uczelni wyższej powinno się przeanalizować oraz usprawnić zachodzące w niej procesy, a następnie wesprzeć ich obsługę wdrażając w kolejnych strukturach nowoczesny system informatyczny. 
System ERP dostosowany do specyfiki uczelni powinien nie tylko obsługiwać wszystkie główne obszary zarządzania jej działalności administracyjnej, ale też działać zgodnie z przepisami obowiązującymi w Polsce - z uwzględnieniem indywidualnej charakterystyki działania uczelni, jak również dawać możliwość łatwej jego administracji i modyfikacji.

Zagadnienia omawiane podczas konferencji będą dotyczyły wdrożeń takiej klasy systemów informatycznych – ze szczególnym uwzględnieniem problemów zarządzania procesami związanymi z kwesturą uczelni.

Wybrane prezentacje:
• Obieg dokumentów zakupowych w strukturze administracyjnej uczelni wyższej
• Kluczowe i specyficzne obszary systemu rachunkowości uczelni wyższej
• Case study: „Kalasoft na UMK w Toruniu – wczoraj, dziś i jutro”

Na konferencję zapraszamy szczególnie przedstawicieli uczelni: kanclerzy, kwestorów, kierowników pionów administracyjnych oraz centrów informatycznych.

Udział w konferencji jest bezpłatny.
ZAREJESTRUJ SIĘ!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz