środa, 3 grudnia 2014

Łatwiejsza migracja do chmury Oracle Sales Cloud

Nowe zjawiska - takie jak ciągły dostęp klientów do Internetu, czy marketing społecznościowy - znacznie zwiększyły ilość danych o klientach, które są dziś dostępne dla działów sprzedaży. 
Aby wykorzystać nowe możliwości, przedsiębiorstwa planują migrację na nowoczesne rozwiązania do zarządzania relacjami z klientami, które umożliwiłyby wykorzystanie danych o klientach do zwiększenia sprzedaży i optymalizacji wydajności. 

Nowe rozwiązanie Oracle Accelerate for Oracle Sales Cloud upraszcza i usprawnia takie migracje, dzięki czemu partnerzy mogą pomóc swoim klientom szybko i łatwo wdrożyć usługę Oracle Sales Cloud. Program przejścia udostępnia narzędzia wdrożeniowe, szablony i przepływy procesów, co znacznie przyspiesza wdrożenie produkcyjne. W niektórych przypadkach klienci mogą przeprowadzić migrację do Oracle Sales Cloud w ciągu zaledwie kilku tygodni.
Po zakończeniu migracji przedsiębiorstwa mogą czerpać korzyści z rozszerzonych rozwiązań w zakresie mobilności, analizy biznesowej i zarządzania relacjami z partnerami oraz rozwiązań branżowych dostarczonych przez chmurowe rozwiązanie Oracle.

Oracle Sales Cloud, to intuicyjne, oparte na analizach rozwiązanie dostosowane do urządzeń mobilnych, udostępniające działom sprzedaży procesy, narzędzia i zasoby, których potrzebują, aby lepiej zrozumieć klientów oraz zwiększyć sprzedaż i możliwości raportowania.

Informacje dodatkowe
Oracle Accelerate 
Oracle Customer Experience Applications
Oracle Sales Cloud
Oracle Sales Cloud Blog
Oracle Sales Cloud Facebook
Oracle Sales Cloud YouTube

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz