poniedziałek, 2 marca 2015

Wirtualne czołgi w technologii Oracle Big Data

Oracle Big Data Summit, 19 marca 2015
Niedawno na naszym Blogu zamieściliśmy ZAPROSZENIE na konferencję Oracle Big Data Summit, która będzie poświęcona omówieniu problemów związanych z gromadzeniem i przetwarzaniem wielkich zbiorów informacji, zwanych Big Data. Znamy już więcej szczegółów na temat tego wydarzenia.

Jednym z punktów programu konferencji będzie prezentacja klienta Oracle, firmy WarGaming.net, która stosuje architekturę Big Data do projektowania gier komputerowych i do kreowania wirtualnych światów, w których rozgrywa się ich akcja – na czele ze swoim flagowym produktem „World of Tanks”. 

Podczas Oracle Big Data Summit, eksperci Oracle i firm partnerskich zaprezentują także trendy dotyczące Big Data, najważniejsze elementy systemów do skutecznego przetwarzania wielkich zbiorów danych oraz metody budowania takich systemów. 

Na temat Big Data mówią dziś wszyscy i nie dzieje się tak bez powodu: ilość cyfrowych danych rośnie w tak szybkim tempie, że w 2020 roku ma ich być ponad 40 zettabajtów (czyli 40 tys. eksabajtów), co stanowi około 5200 gigabajtów na jednego mieszkańca Ziemi!! Informatyka biznesowa stworzyła zatem systemy do obsługi Big Data, aby firmy i instytucje mogły skutecznie poradzić sobie z tak wielkimi zbiorami danych.

ZAREJESTRUJ SIĘ na konferencję Oracle, aby dowiedzieć się więcej na temat fascynującego zjawiska jakim jest Big Data, wziąć udział w inspirujących dyskusjach z analitykami i ekspertami, poznać fascynujące przykłady zastosowania technologii Big Data w praktyce, a nawet ... przejechać się wirtualnym czołgiem, stworzonym dzięki analizom Big Data przez firmę WarGaming.net.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz