środa, 6 maja 2015

Oracle Cloud Day

Największa konferencja Oracle w 2015


W imieniu Oracle i firm partnerskich zapraszamy na konferencję Oracle Cloud Day, podczas której zaprezentujemy szeroki wachlarz zagadnień związanych w budowaniem i użytkowaniem systemów IT w modelu Cloud Computing.
Wydarzenie to odbędzie się pod hasłem „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Chmurze” i będzie największą konferencją Oracle w Polsce w bieżącym roku.

Podczas konferencji zostaną omówione wszystkie elementy Chmury Oracle – prezentacje będą odbywały się w sesji plenarnej, a następnie w równoległych ścieżkach tematycznych poświęconych usługom SaaS, PaaS oraz platformie sprzętowej Oracle.
Oprócz usług chmurowych HCM, CRM, BI oraz EPM, zaprezentowane zostaną m.in. systemy programowo-sprzętowe Oracle z jej flagowym produktem, maszyną bazodanową Oracle Exadata na czele.
Oracle Cloud Day, to także przykłady konkretnych wdrożeń systemów IT działających w modelu Chmury, sesje demo prezentujące działanie Oracle Cloud na żywo oraz inspirujące dyskusje w gronie ekspertów, analityków i praktyków.

Zarejestruj się na konferencję Oracle Cloud Day, aby poznać wszystkie tajniki Chmury Oracle. Zapraszamy do Warszawy 30 czerwca w godz. 9:00–16:00.

Wstęp na konferencję jest bezpłatny, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz