środa, 20 maja 2015

Oracle wyróżniony w rankingu Most Attractive Employers

Podczas uroczystej Gali Universum Awards Poland 2015 zostały ogłoszone wyniki rankingu, mającego wyłonić te firmy, które są uważane za najlepszych pracodawców w środowisku studentów oraz profesjonalistów - osób posiadających tytuł licencjata lub inżyniera oraz doświadczenie zawodowe.

Ranking jest przygotowywany przez międzynarodową firmę doradczą Universum. W tegorocznej polskiej edycji badania wzięło udział ponad 23,5 tys. studentów. Ranking przeprowadzono w podziale na wybór profesjonalistów oraz studentów w 7 kategoriach, wytypowanych na podstawie popularności różnych kierunków studiów na polskich uczelniach. 
W kategorii IT, Oracle uplasował się ogólnie na 6 miejscu, zajmując wysoką trzecią pozycję wśród dostawców oprogramowania biznesowego.

Badanie jest przeprowadzane corocznie wśród studentów 70 uczelni w całej Polsce, ankietowane są także osoby należące do organizacje studenckich. Pomysłodawcą rankingu jest Universum, międzynarodowa firma specjalizująca się w dziedzinie employer brandingu. Firma współpracuje z 1500 uczelniami wyższymi na świecie, przeprowadza także badania dotyczące kariery. Co roku Universum ankietuje ponad milion studentów i profesjonalistów na całym świecie.

Dyplom rankingu Most Attractive Employers dla Oracle Polska

Wyróżnienie odbiera Monika Warzecha z Oracle HR,
po prawej Karl-Johan Hasselström, Group Chief Operating Officer z firmy Universum

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz