piątek, 4 września 2015

Efektywne raportowanie finansowe w Oracle Enterprise Performance Reporting Cloud Service

Webcast Oracle, 16 września 2015, godz. 15:00
Na początku 2014 roku Oracle udostępnił aplikację Oracle Planning and Budgeting Cloud Service, rozwiązanie do zarządzania wydajnością przedsiębiorstwa w modelu chmury. Usługa bazuje na sprawdzonych możliwościach aplikacji Oracle Hyperion, która oferuje funkcje do dynamicznego prognozowania, planowania predykcyjnego i analizy scenariuszy oraz łatwe w obsłudze interaktywne konsole.

Zarejestruj się na godzinny Webcast Oracle, przeprowadzany na żywo w dniu 16 września 2015 r. Ekspert Oracle Polska Jarosław Nowakowski zademonstruje najważniejsze funkcje usługi Oracle Planning and Budgeting Cloud w prezentacji pt. "Efektywne raportowanie finansowe w Oracle Enterprise Performance Reporting Cloud Service".

Oracle Planning and Budgeting Cloud Service, to obecnie najbardziej zaawansowana aplikacja do planowania finansowego udostępniana w chmurze. Pozwala ona firmie szybko wdrożyć światowej klasy rozwiązanie do planowania i budżetowania praktycznie bez nakładów inwestycyjnych w infrastrukturę. Oferuje przy tym wiele funkcji wykraczających poza aspekty finansowe przedsiębiorstwa, a także elastyczne opcje wdrażania, nie wymagając praktycznie żadnego szkolenia z zakresu obsługi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz