środa, 16 września 2015

Oracle Cloud Agility - wybrane wyniki badania

Na naszym blogu opublikowaliśmy już wyniki badania „Oracle Cloud Agility”, które pokazało, że firmy często nie zdają sobie sprawy z tego, jaką przewagę nad konkurencją zapewnia elastyczność Chmury.

Raportowi towarzyszy inspirująca infografika, która w atrakcyjny sposób ukazuje wybrane wyniki badania. Oto najciekawsze jej fragmenty:

Większość firm jest przekonana o swojej elastyczności, jednak badanie Oracle wykazało, że wiele przedsiębiorstw nie jest w stanie sprawnie zarządzać obciążeniami lub szybko opracowywać, testować i uruchamiać nowych aplikacji, przez co firmy te są słabo przygotowane do walki z konkurencją.

Wyniki badania „Oracle Cloud Agility” pokazują, że przedsiębiorstwa z całego świata w dużym stopniu przeceniają swoją elastyczność, dlatego pojęcie elastyczności powinno być w epoce cyfrowej zdefiniowane na nowo.


Wyniki badania potwierdzają wniosek, że przedsiębiorstwa nie są w pełni świadome tego, w jaki sposób rozwiązania PaaS mogą zwiększyć ich elastyczność operacyjną. Co prawda wiele korzyści modelu PaaS jest znanych, jednak brakuje wiedzy o tym, jak można wdrożyć taką platformę u siebie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz