poniedziałek, 19 października 2015

Konferencja JavaOne uczci 20-lecie platformy Java

Największa na świecie konferencja poświęcona platformie Java odbędzie się w San Francisco w dniach 25-29 października 2015 roku.

Konferencja JavaOne gromadzi co roku programistów korzystających na co dzień z narzędzi deweloperskich opartych na platformie Java, a także miłośników tej technologii i entuzjastów Javy z całego świata. Konferencja daje możliwość zdobycia cennej wiedzy na tematy takie, jak strategie Javy, nowości i ciekawostki, a także wizje przyszłości kreślone przez największych znawców tematyki Java.

W roku bieżącym uczestników JavaOne czeka ponad 400 sesji programowych, liczne demonstracje produktowe oraz wystawa, na której zaprezentuje się ponad 60 firm. Konferencja odbędzie się w centrum San Francisco, w kwartale pomiędzy hotelami Hilton San Francisco Union Square oraz Parc 55.

JavaOne będzie zorganizowana w 8 ścieżkach programowych: 1) Core Java Platform, 2) Java i bezpieczeństwo, 3) Nowości w językach programowania, 4) Java, DevOps oraz Chmura, 5) Java oraz Internet of Things, 6) Server-Side Development, 7) Klienty i interfejsy oraz 8) Narzędzia deweloperskie Java.

Referaty wygłoszą:
-Georges Saab, Vice President, Java Platform Group, Oracle
-Mark Reinhold, Chief Architect, Java Platform Group, Oracle
-Michael Greene, Vice President, Intel 
-Stephen Chin, Lead Java Community Manager, Oracle 
-John Duimovich, Java CTO and IBM Distinguished Engineer 

Specjalny program konferencji będzie poświęcony 20-letniej rocznicy platformy Java oraz trendom rozwoju tej technologii.

Zapraszamy do rejestracji na oficjalnej stronie konferencji
Zobacz jak zmieniała się Java przez 20 lat

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz