czwartek, 5 listopada 2015

Oracle Data Visualization Cloud udostępnia nowatorskie analizy graficzne w chmurze

Wprowadzając na konferencji Oracle OpenWorld 2015 usługę Oracle Data Visualization Cloud Service, Oracle nadał danym całkiem nowy kształt graficzny. Dzięki temu najnowszemu dodatkowi do oferty chmurowych rozwiązań analitycznych wydajne i funkcjonalne analizy są teraz łatwo dostępne dla każdego użytkownika biznesowego.

Usługa Oracle Data Visualization Cloud eliminuje złożoność, która towarzyszy zazwyczaj łączeniu i korelowaniu różnych zbiorów danych. Dzięki łatwemu, automatycznemu łączeniu danych użytkownicy mogą łączyć ze sobą dane z wielu różnych źródeł - aplikacji Oracle i innych aplikacji SaaS, systemów lokalnych, źródeł zewnętrznych oraz swoich własnych plików - oraz natychmiast czerpać z nich przydatne informacje za pomocą analizy graficznej.

Mają też możliwość dodawania opisów do analiz, aby tworzyć raporty, które można udostępniać w całym przedsiębiorstwie w sposób bezpieczny i skalowalny. Użytkownicy mogą wyciągać wnioski z analiz oraz dzielić się nimi za pomocą urządzeń mobilnych, tabletów i komputerów biurkowych, co zapewnia pełną elastyczność i nieograniczony dostęp.

Kolejną zaletą usługi Oracle Data Visualization Cloud jest jej zgodność operacyjna i integracja z pełną ofertą rozwiązań analitycznych Oracle. Spójne podejście Oracle do technologii zapewnia ciągłość i przenoszalność wszystkich rozwiązań analitycznych, chmurowych i lokalnych, co ułatwia klientom wdrożenie wybranego przez siebie środowiska oraz jego skalowanie w zależności od potrzeb.

„Popularność naszych usług Business Intelligence Cloud oraz sposoby ich wykorzystania przez użytkowników potwierdzają, że szybka i prosta wizualizacja danych ma kluczowe znaczenie dla ich przedsiębiorstw” - powiedział Hari Sankar, wiceprezes Oracle, szef działu rozwiązań do analizy danych biznesowych. „W usłudze Oracle Data Visualization Cloud wizualizacja danych odbywa się w 100% automatycznie, co umożliwia użytkownikom biznesowym przejście od surowych danych do przydatnych informacji biznesowych w ciągu zaledwie kilku minut”. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz