czwartek, 23 czerwca 2016

Nowe specjalizacje zapewnią partnerom szybszą drogę do chmury

Migracja do chmury to jedna z najważniejszych przemian informatycznych w historii. Według prognoz IDC do 2018 r. co najmniej połowa wydatków informatycznych będzie przeznaczana na rozwiązania chmurowe. 

Aby pomóc klientom w przejściu na chmurę udostępniającą sprawdzone aplikacje biznesowe, a jednocześnie umożliwić partnerom szybsze wprowadzanie produktów na rynek, firma Oracle w ramach programu Oracle PartnerNetwork (OPN) wprowadziła specjalizację Oracle Cloud Platform Ready dla niezależnych producentów oprogramowania (ISV). Umożliwia ono partnerom ISV szybką rejestrację oraz publikowanie ich aplikacji zgodnych z chmurą Oracle Cloud na giełdzie Oracle Cloud Marketplace, dzięki czemu mogą szybko wykorzystywać nowe szanse biznesowe w chmurze. Partnerzy mogą zarejestrować się tutaj. 

Rozwiązanie Oracle Cloud Platform Ready udostępnia członkom programu OPN na poziomie srebrnym lub wyższym łatwy sposób na umieszczenie aplikacji na giełdzie Oracle Cloud Marketplace w sekcjach „Platforma” i „Infrastruktura” w ciągu kilku minut. Każda aplikacja partnera, która współpracuje z systemem operacyjnym lub produktem technologicznym zgodnym z chmurą Oracle Cloud, może być uruchamiana w chmurze Oracle Cloud bez modyfikacji i bez dodatkowych kosztów. 

„Chmura daje naszym partnerom ISV ogromne możliwości” — powiedział Dan Miller, wiceprezes Oracle, szef działu sprzedaży obsługującego dostawców ISV i OEM oraz sprzedaż oprogramowania Java. „Poprzez giełdę Oracle Cloud Marketplace oraz wspólne inicjatywy takie jak Oracle Cloud Platform Ready pomagamy naszym partnerom ISV lepiej się skupić na tworzeniu innowacji, a jednocześnie wykorzystywać chmurę Oracle Cloud do prezentowania ich rozwiązań szerokiemu gronu potencjalnych odbiorców w sposób szybki i skalowalny”.

Informacje dodatkowe
•  Forbes OracleVoice: „Why Independent Software Vendors Are Making The Leap to the Cloud”
•  Blog Oracle: „4 Reasons Independent Software Vendors Are Betting Their Businesses on Oracle Cloud”
•  Informacje o programie Oracle PartnerNetwork (OPN)
•  Oracle Cloud
•  Blog Oracle PartnerNetwork

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz