czwartek, 9 czerwca 2016

Oracle Data Cloud – z piłką w tle...

Oracle Technology Summer Special, 16 czerwca 2016

https://eventreg.oracle.com/profile/web/index.cfm?PKWebId=0x35469314ff

W gospodarce cyfrowej odpowiednio wykorzystane dane biznesowe radykalnie zwiększają możliwości przedsiębiorstw w zakresie tworzenia nowych produktów i usług. Coraz większa popularność kanałów społecznościowych, urządzeń mobilnych i technologii opartych na czujnikach, w połączeniu z danymi pochodzącymi z aplikacji, daje innowacyjnym firmom nowe możliwości zdobycia przewagi nad konkurencją.
Już w roku 2014 Oracle udostępnił platformę Oracle Data Cloud, która zapewnia klientom dostęp do światowej klasy usług typu „dane jako usługa” (data-as-a-service — DaaS). Platforma ta powstała dzięki połączeniu giełdy danych BlueKai Audience Data Marketplace z innymi usługami Oracle dotyczącymi danych, w wyniku czego użytkownicy mają m.in. dostęp do globalnej bazy informacji o firmach Dun & Bradstreet (ponad 240 milionów rekordów).

Serdecznie zapraszamy 16 czerwca b.r. na wyjątkowe seminarium z cyklu „Letnie spotkania z technologią Oracle”, podczas którego eksperci Oracle Polska zaprezentują usługi Oracle Data Cloud, dzięki którym można budować w modelu cloud computing zarówno systemy do analizowania zbiorów Big Data, jak również firmowe hurtownie danych.
Spotkanie odbędzie się w salach Hotel Marriott, zaś na zakończenie prezentacji biznesowych uczestnicy zostaną zaproszeni na lunch do baru Champions Sports, podczas którego odbędzie się wspólne oglądanie meczu piłkarskiego Anglia kontra Walia!

Więcej informacji i rejestracja na STRONIE SEMINARIUM

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz