piątek, 3 czerwca 2016

Przenieś firmowe dane do Chmury

Oracle Technology Summer Special, 16.06.2016
Przetwarzanie w chmurze, to model działania systemów IT, którego przewaga nad architekturą tradycyjną jest dzisiaj coraz powszechniej rozpoznawana przez organizacje. Cloud Computing pozwala mieć stały dostęp do najnowszych technologii IT, a przy tym radykalnie upraszcza zarządzanie zasobami i znacząco zmniejsza koszty działalności.

Serdecznie zapraszamy 16 czerwca b.r. na wyjątkowe seminarium z cyklu „Letnie spotkania z technologią Oracle”, podczas którego eksperci Oracle Polska zaprezentują usługi Oracle Cloud, wybrane z przebogatej oferty, jaką dostarcza dzisiaj Oracle w trzech podstawowych warstwach: infrastruktury, platformy i aplikacji biznesowych.

Podczas spotkania szczególną uwagę zwrócimy na usługi związane z przechowywaniem danych biznesowych w Chmurze. Udostępniona w 2014 roku platforma Oracle Data Cloud zapewnia dostęp do usług typu „dane jako usługa”, dzięki czemu można budować w modelu cloud computing zarówno systemy obsługi zbiorów Big Data, jak również firmowe hurtownie danych.

Spotkanie odbędzie się w salach Hotel Marriott, zaś na zakończenie prezentacji biznesowych uczestnicy zostaną zaproszeni na lunch do baru Champions Sports, podczas którego odbędzie się wspólne oglądanie meczu piłkarskiego Anglia kontra Walia!

Program spotkania
12:30 - Rejestracja i kawa
13:00 - Powitanie uczestników
13:05 - Dlaczego Big Data w chmurze? – Artur Kuliński, Oracle
13:30 - "Dane uwolnione, ale ..." - Tomasz Nienartowicz, Oracle
14:15 - Hurtownia danych w chmurze – Witold Świerzy, Oracle
14:50 - Przejście do baru Champions Sports
15:00 - Wspólne oglądanie meczu Anglia - Walia
17:00 - Zakończenie spotkania

Seminarium jest bezpłatne, obowiązuje kolejność rezerwacji.
ZAREJESTRUJ SIĘ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz