poniedziałek, 25 września 2017

Oracle Cloud Day – Spotkaj jutro już dzisiaj!

Transformacja cyfrowa przedsiębiorstw rozwija się nieprzerwanie i zmierza w kierunku chmury. Dzięki technologiom powiązanym z modelem Cloud Computing biznesowe systemy informatyczne mogą być rozszerzane o moduły do obsługi sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i chatbotów.

Oracle organizuje na całym świecie serię konferencji, podczas których uczestnicy mogą zapoznać się z ostatnimi innowacjami Oracle, jakie zostały wprowadzone do usług chmurowych Oracle Cloud. 
Polska edycja Oracle Cloud Day odbędzie się w Warszawie 8 listopada 2017 w godz. 9:30-17:15 pod hasłem: „Dowiedz się dzisiaj, co przyniesie jutro”.

To największe wydarzenie jakie w tym roku organizuje Oracle w naszym kraju – poświęcone wyłącznie Chmurze. Podczas sesji plenarnej i trzech sesji tematycznych odbędzie się 25 inspirujących prezentacji podzielonych na ścieżki zatytułowane: Modernizacja, Innowacja, Optymalizacja

Eksperci Oracle i firm partnerskich będą omawiali szereg zagadnień związanych z transformacją biznesu do chmury – oto niektóre tematy:
•  Wykorzystanie innowacji technologicznych przy transformacji do chmury
•  Integracja nowych technologii z dotychczasowymi aplikacjami - lokalnymi i chmurowymi
•  Modernizacja IT i redukcja kosztów dzięki przeniesieniu obciążeń do chmury
•  Bezpieczeństwo informacji - od serwerowni aż do chmur
•  Zastosowanie Internetu Rzeczy w systemach przemysłowych
•  Aplikacje konwersacyjne zasilane sztuczną inteligencją

Dodajmy do tego panele dyskusyjne z udziałem liderów Oracle Cloud i guru tej branży, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami ze słuchaczami, a także prezentacje wybranych wdrożeń rozwiązań chmurowych i prezentacje na żywo.

Partnerami wydarzenia są firmy Integrated Solutions, Asseco, Advatech, Comp, Arrow i Comterga.

Dołącz do nas na konferencji Oracle Cloud Day w Warszawie i dowiedz się, jak Oracle może pomóc w przyśpieszeniu i usprawnieniu transformacji cyfrowej oraz w maksymalnym wykorzystaniu technologii przyszłości - już dzisiaj.

Zarejestruj się!

Udostępnij na LinkedIn

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz