poniedziałek, 2 października 2017

Poznaj przyszłość Chmury na konferencji Oracle OpenWorld 2017

W niedzielę 1 października Oracle powitał dziesiątki tysięcy klientów i partnerów ze 175 krajów, a także ponad 18 milionów obserwatorów online na konferencji Oracle OpenWorld 2017. Wydarzenie odbywa się w San Francisco w Centrum Kongresowym Moscone oraz w kilku innych miejscach, w dniach 1-5 października. 

Oracle OpenWorld, to największe wydarzenie technologiczne i biznesowe w branży - 2311 sesji prezentowanych przez 3048 prelegentów, ponad 520 demonstracji na żywo i prezentacji przykładów konkretnych wdrożeń, a także setki stoisk wystawowych partnerów i klientów Oracle.

Referaty programowe
•  Niedziela, 1 października, godz. 17:00-19:00
Larry Ellison otwiera konferencję przedstawiając przyszłość chmury Oracle i planowane na najbliższy czas innowacje.
Doug Fisher, wiceprezes ds. oprogramowania i usług firmy Intel opowiadał, jak potęga danych wpływa na rozszerzenie możliwości przetwarzania w chmurze.
•  Poniedziałek, 2 października, godz. 9:00-10:15
Prezes Oracle Mark Hurd będzie omawiał stan zaawansowania technologii chmurowych i prognozy dla chmury na przyszłość. Towarzyszyć na scenie będą mu liderzy firm Bloom Energy, FedEx i Gap.
•  Wtorek, 3 października, godz. 9:00-11:00
Szef działu rozwoju produktów Thomas Kurian i Frank Donatelli, dyrektor Cloud Business Group; ich temat, to wykorzystanie nowych technologii – takich, jak sztuczna inteligencja, Internet Rzeczy, czy łańcuchy bloków, do transformacji biznesu. Na scenie wystąpi także Richard Noble, dyrektor przedsięwzięcia Bloodhound Project, w którym technologie nowej generacji zostały zaangażowane dla pobicia rekordu prędkości na lądzie.
•  Wtorek, 3 października, godz. 14:00-15:00
Larry Ellison przedstawi przyszłość baz danych w chmurze, prezentując przy tym Oracle Autonomous Database – pierwszą na świecie samoobsługową bazę danych.
•  Środa, 4 października, godz. 9:00-11:00
Mark Hurd powróci na scenę w towarzystwie Evana Goldberga, wiceprezesa ds. rozwoju NetSuite. Wraz z innymi zaproszonymi gośćmi będą oni omawiali kluczową rolę nowoczesnych technologii w budowaniu konkurencyjności firmy.

Dowiedz się więcej
•  Transmisje na żywo referatów z Oracle OpenWorld
•  Konferencja Oracle OpenWorld w serwisach Facebook i Instagram
•  Śledź @Oracle na Twitterze pod hashtagiem #oow17

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz