poniedziałek, 28 lutego 2011

Rozwijaj swój biznes z Aplikacjami Oracle

W historii Korporacji Oracle rok 2010 okazał się jednym z najbardziej przełomowych - był to rok połączenia z firmą Sun Microsystems. To bezprecedensowe wydarzenie sprawiło, że Oracle stał się jedynym w branży IT dostawcą wszystkich komponentów potrzebnych do zbudowania kompleksowego rozwiązania informatycznego - od sprzętu komputerowego, przez technologię IT, aż po zaawansowane aplikacje.

Bogaty wachlarz aplikacji biznesowych, to dla Oracle powód do szczególnej dumy. W ciągu ostatnich 6 lat dokonaliśmy akwizycji ponad 60 firm, z czego połowa to czołowi w swoich dziedzinach producenci aplikacji. Dzięki temu Oracle dysponuje dziś ofertą zaspokajającą wszystkie wymagania menedżerów w zakresie modelowania, nadzorowania i optymalizacji procesów biznesowych.

Serdecznie zapraszamy na konferencję z cyklu "Dzień z Aplikacjami Oracle", w czasie której eksperci Oracle zaprezentują, jak można bezpiecznie rozwijać i doskonalić działalność gospodarczą wraz z tymi sprawdzonymi rozwiązaniami, uzyskując pełny wgląd w działanie firmy, niezrównaną elastyczność działania, doskonałość w kontaktach z klientami i szybkość w podejmowaniu właściwych decyzji.

W programie konferencji:
· Przegląd kompleksowej oferty Oracle, zbudowanej według reguły "Aplikacje, technologia i sprzęt zaprojektowane by działać razem";
· Prezentacja najważniejszych rozwiązań biznesowych Oracle - od aplikacji zaplecza, aż po systemy działające w chmurze;
· Aplikacje Oracle z perspektywy trzech grup użytkowników: członków zarządu, kierowników liniowych i dyrektorów IT;
· Panel dyskusyjny z udziałem przedstawicieli strategicznych klientów Oracle Polska, wieloletnich użytkowników Aplikacji Oracle.

Zarejestruj się już dzisiaj, aby lepiej poznać wyjątkową ofertę rozwiązań biznesowych Oracle i przekonać się że wybierając nasze aplikacje, Twoje przedsiębiorstwo będzie zawsze na właściwym kursie!

Więcej informacji: lukasz.romanowski@oracle.com,
tel. +48 22 690 87 47

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz