czwartek, 11 sierpnia 2011

Oracle rozpoczął nabór 1700 nowych pracowników w regionie EMEA


Na skutek dynamicznego rozwoju Korporacji Oracle, powstało w firmie wiele nowych stanowisk pracy, możliwych do obsadzenia. Dlatego Oracle ogłosił program rekrutacji w regionie EMEA, w wyniku którego chce zatrudnić 1700 nowych pracowników.


Rekrutacja obejmuje stanowiska na różnych poziomach odpowiedzialności i jest otwarta zarówno dla początkujących absolwentów, jak i starszych specjalistów ds. sprzedaży i konsultantów przedsprzedażowych oraz pracowników Oracle Direct.


Oracle oferuje doskonałe ścieżki kariery dla osób, które chcą pracować dla odnoszącego sukcesy globalnego przedsiębiorstwa z lokalnymi oddziałami w regionie EMEA i na całym świecie.


Oracle współpracuje z największymi i najbardziej innowacyjnymi firmami na świecie, włącznie ze wszystkimi z listy Fortune 100, co oznacza, że każdy pracownik ma szansę nawiązania kontaktu z największymi i najlepszymi umysłami w różnych branżach.


Kariera w Oracle wiąże się z bardzo atrakcyjnym wynagrodzeniem i dodatkowymi świadczeniami, włącznie z elastycznymi warunkami pracy. Absolwenci mogą wiele zyskać, uczestnicząc w wartościowych programach szkoleniowych. Rekrutacja będzie odbywała się zarówno za pośrednictwem tradycyjnych narzędzi, jak i serwisów społecznościowych, takich jak Twitter i Facebook.


Jak powiedział Leszek Smęt, HR Manager Oracle Polska: -zatrudnienie 1700 nowych koleżanek i kolegów pomoże nam w dalszym wzroście we wszystkich obszarach naszej działalności w regionie EMEA. Rekrutacja ta jest rezultatem zapotrzebowania na dostarczanie klientom kompleksowej oferty sprzętu i oprogramowania, zaprojektowanych z myślą o współpracy. Ta możliwość dowodzi naszej dużej popularności wśród klientów i wynikającego z niej wzrostu, dzięki któremu możemy stworzyć więcej miejsc pracy w tym regionie. Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że możemy pracować dla największych i najbardziej innowacyjnych firm i organizacji. Potrzebujemy ludzi, którzy sprostają wyzwaniom, jakie się z tym wiążą.


Korporacja Oracle zatrudnia obecnie na całym świecie ponad 108 tys. pracowników. Firma zakończyła niedawno rok finansowy 2011, w którym osiągnęła obroty 35,6 miliarda USD.Więcej informacji na temat rekrutacji na oficjalnej stronie Oracle Recruitment oraz na Facebooku.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz