środa, 26 marca 2014

XVIII Konferencja PLOUG

Warszawa, 10 kwietnia 2014
Stowarzyszenie Polskiej Grupy Użytkowników Systemu Oracle (PLOUG) zaprasza do udziału w osiemnastej Konferencji Użytkowników i Deweloperów Oracle, która po dwóch latach przerwy odbędzie się 10 kwietnia 2014 r. w centrum konferencyjnym Golden Floor w Warszawie. 

Konferencja będzie imprezą otwartą, przeznaczoną głównie dla tych administratorów, analityków, projektantów, programistów, konsultantów i managerów IT, którzy w swojej pracy zawodowej wykorzystują produkty i szeroko pojęte technologie Oracle. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem: "20-lecie PLOUG i Oracle 12c".

XVIII Konferencja będzie okazją do zapoznania się z nowymi trendami i technologiami budowy oraz obsługi systemów informatycznych opartych o nową bazę danych Oracle Database 12c, a zarazem okazją do dyskusji i wymiany doświadczeń na temat wykorzystywania pozostałych produktów Oracle. W tym roku organizatorzy przygotowali program obejmujący 11 wystąpień plenarnych, w tym m.in. referaty:
  • poświęcone nowym rozwiązaniom wydajnościowym serwera bazy danych Oracle Database 12c, obejmujące prezentacje „na żywo”,
  • omawiające nowe metody podnoszenia niezawodności i odtwarzania systemów Oracle Database 12c po awarii,
  • przedstawiające nowe funkcjonalności Oracle SQL i PL/SQL 12c, Oracle ADF 12c, Oracle WebLogic 12c dla deweloperów oraz poruszające tematykę zarządzania projektami.
Każdy uczestnik konferencji będzie miał możliwość układania swojego osobistego programu uczestnictwa poprzez swobodny wybór referatów zaplanowanych w dwóch równoległych sesjach programu ramowego.
Wiosenna konferencja, to nowa forma działalności Stowarzyszenia, którego celem jest integracja środowiska odbiorców technologii Oracle. Stowarzyszenie działa od 1994 roku, jest organizacją niezależną, nieprofitową i największym w Polsce forum użytkowników produktów Oracle. 

Partnerem konferencji jest BizTech Konsulting,  zaś partnerem merytorycznym Oracle Polska.
Program i formularz rejestracyjny znajdują się na stronie: www.ploug.org.pl

Zapraszamy do rejestracji!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz