środa, 2 lipca 2014

Oracle Summer Tech Day - Technologie Oracle dla Big Data

Siedziba Oracle Polska, 29 lipca 2014, godz. 9:00
Big Data, to jedno z najbardziej intrygujących zjawisk w obecnej działalności człowieka; analitycy często mówią o Big Data jako "eksplozji danych", przywołując przy tym prognozy przewidujące, że ilość gromadzonych i przetwarzanych danych wzrośnie przynajmniej 20-krotnie do roku 2020. 

Tak ogromne ilości informacji wymagają do ich przetwarzania diametralnie innych rozwiązań technicznych niż stosowane dotychczas.
Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklu „Oracle Summer Tech Days”, podczas którego zaprezentujemy unikalne cechy rozwiązań Oracle, pozwalających na projektowanie wydajnych systemów do gromadzenia, przetwarzania i analizowania Big Data.

Eksperci Oracle Polska przedstawią metody budowania środowiska informatycznego dla obsługi wielkich zbiorów informacji oraz kluczowe elementy takiego ekosystemu, dostarczane przez Oracle. W szczególności zaprezentujemy pakiet Oracle Endeca Information Discovery, służący do wykonywania szybkich analiz dowolnych danych o dowolnej strukturze. 

Wybrane tematy prezentacji:
  • Jak rozpocząć projekt Big Data?
  • Jak uzyskać odpowiedzi na pytania których nie znamy? - odkrywanie danych z Oracle Endeca;
  • Oracle Event Processing - technologia do filtrowania i korelowania dużej liczby zdarzeń w bardzo krótkim czasie;
  • Nowości w pakiecie integracyjnym Oracle SOA Suite 12c.
Zarejestruj się już DZISIAJ na lipcową edycję Oracle Summer Tech Days aby poznać najważniejsze technologie Oracle przeznaczone do budowania i integrowania systemów dla Big Data, stanowiące obecnie jedyną tak wszechstronną i kompleksową ofertę na rynku.

Zapraszamy do siedziby Oracle Polska w Warszawie, ul. Przyokopowa 31, 29 lipca 2014 roku na godz. 9:00.
W celu rejestracji zalecamy użycie przeglądarek Google Chrome lub Firefox.
Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz