wtorek, 29 lipca 2014

Platforma mobilna Oracle Business Intelligence

Webcast Oracle, 21 sierpnia 2014 roku, godz. 10:30–11:30
W dobie powszechnego wykorzystania smartfonów i tabletów, użytkownicy aplikacji biznesowych zwracają coraz większą uwagę na możliwość korzystania ze swoich systemów na urządzeniach przenośnych.
Dotyczy to zwłaszcza rozwiązań klasy Business Intelligence - w wielu organizacjach, to właśnie funkcje mobilne systemów raportowo-analitycznych stają się obecnie kluczowym elementem realizowanych tam projektów BI.
 
Zarejestruj się na Webcast Oracle, przeprowadzany na żywo 21 sierpnia 2014 roku, w godzinach 10:30 – 11:30. Ekspert Oracle Polska Michał Grochowski zademonstruje zasady działania aplikacji mobilnych klasy Business Intelligence oferowanych przez Oracle, a także najważniejsze możliwości platformy Oracle BI na urządzenia mobilne.
 
Wybrane tematy prezentacji:
-przegląd możliwości najnowszej platformy Oracle BI
-możliwość automatycznego dostępu z urządzenia mobilnego do raportów BI
-tworzenie własnych mobilnych aplikacji analitycznych z wykorzystaniem Oracle BI
-analizy predykcyjne i monitorowanie celów strategicznych z poziomu tableta
-analizy in-memory wykonywane na smartfonie
 
Zarejestruj się już TERAZ na spotkanie z ekspertem Oracle Michałem Grochowskim, aby wysłuchać jego prezentacji na temat analitycznych aplikacji mobilnych Oracle, wchodzących w skład platformy Oracle BI Foundation - jednego z najbardziej zaawansowanych ekosystemów tej klasy, dostępnych dziś na rynku.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz