poniedziałek, 13 października 2014

DIGITAL Life Style - Orange and Oracle Innovation Days

Oracle Polska oraz Orange Polska organizują kolejną edycję konferencji z cyklu „Innovation Days”, odbywającą się w roku bieżącym pod hasłem „Digital Life Style”.

Dwudniowe wydarzenie pozwoli na zaprezentowanie bogatego portfolio produktów i usług Oracle, dedykowanych dla firm Sektora telekomunikacyjnego.
Obecna oferta Oracle dla biznesu, to propozycja najbardziej kompletna na rynku IT. Oracle może zaoferować produkty obsługujące każdą warstwę stosu technologii – od aplikacji, poprzez warstwę pośrednią i bazy danych, serwery i pamięci masowe, aż do procesorów. Wszystkie te warstwy oraz produkty w nich zawarte zostały zaprojektowane do wzajemnej współpracy, a także przetestowane pod względem maksymalnej efektywności.

Podczas konferencji „Orange and Oracle Innovation Days” zostaną zaprezentowane zarówno kluczowe produkty Oracle, jak i najważniejsze trendy w projektowaniu systemów IT – takie jak przetwarzanie w chmurze, mobilność, czy najnowocześniejsze systemy obsługi klienta klasy Customer Experience. Referaty programowe na te tematy wygłoszą wybitni eksperci firm Oracle i Orange z Polski i regionu EMEA.

Konferencja odbędzie się w dniach 16-17 października 2014 w Centrum Konferencyjnym i Ogrodach Innowacji Miasteczka Orange w Warszawie. Podczas pierwszego dnia odbędzie się sesja plenarna, zaś program dnia drugiego będzie podzielony na dwie równoległe sesje tematyczne. Oto wybrane tematy prezentacji:
  • Systemy CX - nowe podejście do tematu zarządzania kontaktami z klientem
  • Lepsze wyniki biznesowe dzięki rozwiązaniom mobilnym
  • Internet of Things – co nas czeka za pięć lat
  • Usługi chmurowe Oracle – od platformy, poprzez infrastrukturę, aż do aplikacji
  • Chmura komunikacyjna na platformie Oracle Unified Communication Suite
  • Nowe trendy w technologii HR – Oracle Taleo
W czasie konferencji odbędą się także demonstracje na żywo wybranych technologii Oracle – takich jak chmurowe aplikacje dla obsługi HR, ERP, CRM, BI i marketingu, a także pokazy działania sprzętu i systemów operacyjnych Oracle.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz