poniedziałek, 10 kwietnia 2017

Red Stack Tech wyróżniony przez Oracle jako Najlepszy Partner Roku

Podczas Partnerskiego Forum Ekonomicznego 2017 w Zakopanem firma Red Stack Tech otrzymała od Oracle Polska wyróżnienie „Najlepszy Partner Roku” w kategorii Oracle Systems. 

Wyróżnienie zostało przyznane za wspólne sukcesy związane z wdrażaniem na rynku najnowszych rozwiązań opartych na technologii Engineered Systems. Red Stack Tech był zaangażowany zwłaszcza w promocję dwóch najnowszych generacji systemów Exadata (Exadata X-5, Exadata X-6) i we współpracy z Oracle realizował innowacyjną strategię sprzedaży opartą na wykonywaniu u klientów dedykowanych warsztatów oraz testów Proof of Concept. 

Red Stack Tech, to międzynarodowa firma, uznawana za czołowego specjalistę w dziedzinie technologii Oracle w regionie EMEA. W Polsce Red Stack Tech jest Partnerem Oracle od 2015 roku – obecnie na poziomie Platinum. Partner posiada szerokie kompetencje w zakresie zarządzania bazami danych i analityki biznesowej, systemów operacyjnych Oracle oraz wirtualizacji, dostarcza rozwiązania Oracle dedykowane dla baz danych, w szczególności systemy zoptymalizowane.

„W ciągu dwóch ostatnich lat Red Stack Tech zrealizował kilka testów Proof of Concept u strategicznych klientów bazodanowych Oracle, w tym u jednego z największych klientów z rynku finansowego w Polsce” – komentuje Monika Mróz, Dyrektor działu Oracle Systems. „Ten projekt nie wydarzyłby się bez udanego PoC, podczas którego Red Stack Tech wykazał techniczną przewagę Exadaty wobec konkurencyjnych rozwiązań oraz zdecydowanie bardziej korzystne koszty utrzymania rozwiązania Oracle. Dodatkowo partner sukcesywnie uzupełnia swoją ofertę technologiczną o spersonalizowane usługi wdrożeniowe i utrzymaniowe dotyczące rozwiązań Oracle, świadczone przez polskich ekspertów z Centrum Usług w Krakowie”. 

„Jesteśmy niezwykle dumni z elitarnego wyróżnienia przyznanego przez firmę Oracle” – mówi Paweł Polok, Dyrektor Sprzedaży Red Stack Tech. „Chociaż firma rozpoczęła oficjalnie działalność w Polsce dopiero od maja 2015, to udało nam się współpracować z Oracle już w wielu pasjonujących projektach i zostać dostawcami usług nawet dla najbardziej wymagających klientów. Równocześnie udało nam się wybudować ponad dwudziestoosobowy zespół administratorów, którzy odpowiadają za utrzymanie najwyższych poziomów SLA dla klientów w Polsce i w Europie.”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz