wtorek, 16 maja 2017

Oracle Polska nagrodzony w konkursie Best in Cloud 2017

Konkurs „Best in Cloud 2017” został zorganizowany przez magazyn Computerworld i miał na celu wyłonienie najciekawszych rozwiązań i usług oferowanych w modelu chmurowym na polskim rynku.
W tegorocznej edycji konkursu Oracle Polska zwyciężył w kategorii „Najlepszy produkt do analizy danych w chmurze” za pakiet usług Oracle Management Cloud (OMC), otrzymał także wyróżnienie w kategorii „Bezpieczna chmura” za usługę Oracle Cloud Access Security Broker (CASB).
 

Zwycięzców wytypowali menedżerowie IT polskich firm znajdujący się na liście CIO100. Do finału dopuszczono 25 dostawców, którzy zgłosili 29 rozwiązań w 8 kategoriach:
·  Bezpieczna chmura
·  Wydajność i integracja
·  Najlepszy produkt ERP
·  Najlepszy produkt CRM
·  Najlepszy produkt Unified Comms
·  Najlepszy produkt do analizy danych w chmurze
·  Najlepsze wdrożenie usługi chmurowej
·  Najlepszy start-up technologii cloud

Oracle Management Cloud otrzymał tak prestiżową nagrodę, ponieważ jest to unikatowa na rynku usługa do monitorowania i analizowania danych maszynowych, działająca w chmurze i zoptymalizowana dla epoki chmury. Kapituła konkursu uwzględniła także fakt, że OMC wykorzystuje w analizach technologię Big Data oraz charakteryzuje się takimi cechami, jak minimalny czas wdrożenia, pełna heterogeniczność oraz rozpoznawanie wzorców i anomalii, co pozwala na proaktywną identyfikację i wyprzedzające przeciwdziałanie awariom.

Udostępnij na LinkedIn

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz