czwartek, 8 marca 2018

Oracle organizuje Cloud Hackathon dla Partnerów

Warszawa, 20-22 marca 2018
Chmura i inne technologie cyfrowe dojrzewają, a rynek szybko zmienia się wraz z nimi. Na całym świecie obserwujemy radykalną transformację modeli biznesowych, zaś migracja systemów IT do chmury nabiera tempa.

Aby ułatwić swoim Partnerom przenoszenie ich rozwiązań do chmury, Oracle organizuje warsztaty pod hasłem Oracle Cloud Hackathon. Podczas tego wydarzenia zespoły deweloperskie będą mogły pracować na już istniejącej aplikacji - w celu jej wzbogacenia o elementy chmurowe, lub opracować całkiem nowe rozwiązanie i zaimplementować je w technologii Oracle Cloud.

Warsztaty organizowane są przez Dział Współpracy z Partnerami Oracle oraz zespół Cloud Partner Excellence przy współpracy firmy Arrow ECS, dystrybutora Oracle.
Oracle Cloud Hackathon będzie nadzorowany przez konsultantów Oracle, którzy:
•  podzielą się opinią na temat zgłoszonego pomysłu, czy rozwiązania,
•  pomogą w ewentualnych problemach technicznych, na które może napotkać zespół.

Organizatorzy zapewniają dostęp do wszystkich niezbędnych środowisk. Po implementacji rozwiązania pozostaną w chmurze i będą udostępniane na życzenie w celach prezentacyjnych. 
Opis każdego rozwiązania będzie umieszczony na stronie firmowej Partnera, a także w Oracle Market Place oraz na stronie Cloud Corner która jest dedykowana dla rynku polskiego. Na zakończenie Partner będzie miał możliwość zaprezentowania swojego rozwiązania w gronie sprzedawców i przedstawicieli firmy Oracle.

Jeśli jesteś Partnerem Oracle Polska, chcesz dowiedzieć się więcej na temat opracowywania aplikacji w chmurze, przyłącz się do wyzwania i uzyskaj innowacyjne rozwiązanie cyfrowe w swojej ofercie!

Data: 20-22 marca 2018
Miejsce: Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie, ul. Dobra 56/66
Rejestracja: na stronie wydarzenia

Więcej informacji
Zarejestruj się


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz