czwartek, 23 sierpnia 2018

IMPACT – konferencja Oracle na temat innowacji technologicznych

13 listopada 2018, Hotel Sheraton, Warszawa
Innowacyjność w biznesie polega na działaniu inaczej – i lepiej. A osiągnięcie sukcesu wymaga otwartego podejścia do nowych sposobów myślenia i nowych technologii. 

Przyszedł już czas, aby przestać postrzegać AI, uczenie maszynowe, IoT, czy Blockchain wyłącznie jako modne hasła lub niełatwe, budzące obawy wyzwania z którymi trzeba się zmierzyć. Czas skupić się na praktycznych, namacalnych i imponujących korzyściach, jakie technologie te mogą przynieść Twojej firmie już teraz. Takich jak przyspieszenie i usprawnienie procesów, możliwość wprowadzania nowych produktów i usług na rynek w błyskawicznym tempie, czy spowodowanie, że wszystkie funkcje biznesowe Twojej firmy staną się równie elastyczne, zintegrowane i sprawne, jak w startupie z Doliny Krzemowej!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nowinkami technologicznymi i możliwościami ich zastosowania w biznesie do udziału w konferencji Oracle Impact 13 listopada b.r. Całodzienne wydarzenie będzie poświęcone w całości prezentacji takich tematów, jak zastosowanie sztucznej inteligencji w przedsiębiorstwie, niezwykłe możliwości technologii Blockchain, czy wykorzystanie Internetu Rzeczy do polepszenia procesów biznesowych. 

Nie ma znaczenia, czy pracujesz w dziale IT i chcesz szybko ustalić, gdzie i jak można zastosować nowe technologie w celu zwiększenia innowacyjności całej Twojej firmy; Czy też jesteś specjalistą ds. HR, marketingu, finansów lub łańcucha dostaw i szukasz informacji, jak te technologie mogą pomóc Ci w osiąganiu jeszcze lepszych rezultatów; Czy może zajmujesz się przetwarzaniem i analizą danych i chcesz się dowiedzieć, jak możesz wykorzystać swoje umiejętności analityczne do wsparcia rozwoju AI i uczenia maszynowego w swojej firmie.
Impact to konferencja poświęcona przyszłości Twojej pracy i Twojej firmy. Wydarzenie pomagające zrozumieć, jak można wprowadzać innowacje w codziennej pracy firmy dzięki zastosowaniu odpowiednich technologii w odpowiednim połączeniu.

Dołącz do nas 13.11.2018; zobacz i posłuchaj;
pozwól się zainspirować!

2 komentarze:

  1. Staramy się wspierać organizacje badawczo-naukowe poprzez zwiększanie nakładów. Zajrzyj na naszą witrynę http://www.poir.opi.org.pl/ i dowiedz się więcej.

    OdpowiedzUsuń
  2. Konferencja na którą warto się również wybrać nosi nazwę fabryka cyfrowych przemian i będzie skupiała się wokół tematyki inteligentnego rozwiązywania problemów poprzez wdrażanie cyfrowej transformacji (ERP w chmurze, IoT, przemysł 4.0. i wiele innych). A to wszystko 12 grudnia w Warszawie :)

    OdpowiedzUsuń