środa, 9 listopada 2011

Oracle Exadata – optymalna platforma dla aplikacji SAP

Zaprezentowana po raz pierwszy w 2009 roku maszyna bazodanowa Oracle Exadata Wersja 2, to zintegrowana platforma obejmująca sprzęt, oprogramowanie i pamięć masową, którą zoptymalizowano do obsługi bazy danych Oracle. Dzięki połączeniu sprzętu, oprogramowania i rozwiązań sieciowych w jednym rozwiązaniu, Oracle Exadata stanowi platformę zoptymalizowaną pod kątem potrzeb nawet najbardziej wymagających aplikacji biznesowych, takich jak środowiska SAP.

Szybka, łatwa i bezpieczna we wdrażaniu maszyna bazodanowa Oracle Exadata jest oparta na standardach, skonfigurowana fabrycznie oraz kompleksowo przetestowana i zoptymalizowana. Pozwala to uniknąć wykonywania znacznej ilości prac związanych z integracją, a tym samym skrócić proces wdrażania.

Serdecznie zapraszamy na seminarium zorganizowane przez firmy Oracle Polska oraz Intel, w czasie którego zaprezentujemy kluczowe cechy maszyny Oracle Exadata sprawiające, że jest to dziś najlepsza dostępna platforma dla aplikacji SAP – zarówno w zastosowaniach OLTP (SAP ERP), jak i w hurtowniach danych (SAP BW).

Zarejestruj się już TERAZ! Liczba miejsc ograniczona. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Prosimy o rejestrację na stronie konferencji.

Więcej informacji: lukasz.romanowski@oracle.com,
tel. +48 22 690 87 47.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz