czwartek, 27 września 2012

Oracle Day 2012 – WarszawaOracle Day 2012 to konferencja z serii kilkudziesięciu imprez odbywających się już po raz czwarty w różnych krajach Europy, Afryki oraz krajów Środkowego Wschodu które mają na celu prezentację szerokiego wachlarza najnowszych rozwiązań i usług Oracle.

Czas: środa, 7 listopada 2012 r. 09:00 – 17:30
Miejsce: Hotel Marriott, Al. Jerozolimskie 65/79 00-001 Warszawa

Oracle Day to spotkanie dla klientów i Partnerów firmy Oracle oraz dla znawców i użytkowników produktów Oracle z instytucji oraz firm dowolnych branż gospodarki.
Oracle Day, to okazja do wysłuchania referatów menedżerów najwyższego szczebla Korporacji Oracle oraz jej kluczowych partnerów.
Oracle Day, to wykłady i prezentacje biznesowe poświęcone omówieniu takich tematów, jak:

  • kierunki rozwoju oferty Oracle w najbliższych latach,
  • innowacje w oprogramowaniu Oracle przyczyniające się do polepszenia biznesu,
  • przykłady wdrożeń produktów Oracle w wybranych polskich firmach i instytucjach,
  • nowości z Oracle OpenWorld 2012.

W czasie konferencji zostaną przedstawione najciekawsze pozycje z oferty Oracle. Omówimy zarówno szereg produktów technologicznych (zarządzanie tożsamością, systemy bezpieczeństwa, middleware i SOA oraz Business Intelligence), aplikacyjnych (Siebel CRM, Hyperion, JD Edwards, Oracle E-Business Suite R12) jak również sprzętowych.

Oracle Day to także seria technicznych warsztatów poświęconych specyfice rozwiązań IT oraz omówieniu produktów w najważniejszych obszarach tematycznych. Konferencja Oracle Day 2012 odbędzie się w hotelu Marriott w Warszawie w dniu 7 listopada 2012 r.

Zarejestruj się już TERAZ! Liczba miejsc ograniczona. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Prosimy o rejestrację na stronie konferencji.

Więcej informacji: lukasz.romanowski@oracle.com, tel. +48 22 690 87 47.
Więcej szczegółów i rejestracja na Oracle Day 2012 TUTAJ.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz