wtorek, 25 września 2012

Zbliża się konferencja Oracle OpenWorld 2012Oracle OpenWorld to odbywająca się corocznie największa na świecie konferencja technologiczna dla użytkowników, klientów i partnerów Oracle. W bieżącym roku wydarzenie odbywa się w dniach 30 września - 4 października.

Na konferencji zaprezentowane zostaną rozwiązania Oracle zawierające sprzęt i oprogramowanie zaprojektowane do wspólnego działania, w tym bazy danych, middleware, aplikacje, serwery i pamięci masowe, wdrożenia u klientów oraz najlepsze procedury w zakresie serwisowania i aktualizacji. 

W tegorocznej imprezie udział bierze ponad 50 tys. gości z 110 krajów. W ramach konferencji Oracle OpenWorld 2012 można wziąć udział w ponad 2100 sesjach szkoleniowych i w 400 pokazach produktów, a także obejrzeć wystawy 450 partnerów demonstrujących innowacyjne aplikacje, oprogramowanie warstwy pośredniej, bazy danych, systemy serwerowe i systemy pamięci masowej, produkty branżowe, rozwiązania do wspomagania zarządzania oraz infrastrukturę. 

Konferencja odbywa się w dniach 30 września - 4 października w Centrum konferencyjnym Moscone w San Francisco. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.oracle.com/openworld. Przebieg wystąpień i sesji przewidzianych w programie konferencji Oracle OpenWorld można śledzić na żywo w serwisie YouTube pod adresem www.youtube.com/oracle. 

Organizowana w San Francisco konferencja informatyczna Oracle OpenWorld ma pomóc firmom w optymalizacji istniejących systemów oraz w zapoznaniu się ze specyfiką zapowiadanych przełomowych technologii. Kluczowym punktem konferencji jest seria referatów programowych, które wygłoszą najważniejsi członkowie kadry kierowniczej Oracle Corporation, omawiając najnowsze, innowacyjne osiągnięcia technologiczne i produkty firmy Oracle, wizje i strategie rozwoju produktów a także najnowsze trendy w informatyce - takie, jak cloud computing, czy rozwiązania dla BIG DATA.

Najważniejsze referaty programowe
  • Sprzęt i oprogramowanie zaprojektowane do wspólnego działania - dlaczego to podejście jest tak unikatowe? - Larry Ellison, dyrektor generalny Oracle.
  • Złożoność systemów można całkowicie wyeliminować - Mark Hurd, prezes Oracle.
  • Cloud w wydaniu Oracle - kompletny zestaw produktów dla chmury, który całkowicie zmienia sposób działania przedsiębiorstw - Thomas Kurian szef działu badań i rozwoju Oracle.
  • Cloud zmienia działania społecznościowe - platforma Oracle Cloud Social Services, która radykalnie polepsza komfort pracowników i klientów - Larry Ellison, dyrektor generalny Oracle.
  • Oracle Business Analytics pozwala widzieć więcej i działać szybciej, dzięki lepszym możliwościom podejmowania najważniejszych decyzji biznesowych - Mark Hurd, prezes Oracle.
Dowiedz się więcej
Oficjalna strona konferencji
Rejestracja na Oracle OpenWorld 2012
Program referatów
Oracle OpenWorld 2012 w serwisie Facebook

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz