poniedziałek, 18 marca 2013

Oracle nagrodzony w konkursie Gazety Bankowej

W tegorocznej edycji konkursu Gazety Bankowej "Hit Roku 2013 dla Instytucji Finansowych" Oracle Polska otrzymał główną nagrodę w kategorii "Rozwiązanie" za system Oracle Financial Services Analytical Applications.

Konkurs Gazety Bankowej jest w branży usług finansowych uznawany za bardzo prestiżowy i odbywa się co roku w dwóch kategoriach: "Lidera informatyki instytucji finansowych" - w której wyróżnia się te instytucje, które wykonały szczególnie ciekawy projekt informatyczny oraz "Hit Roku dla instytucji finansowych", gdzie nagrody otrzymują produkty, usługi i kompletne rozwiązania informatyczne przeznaczone dla firm sektora.

13 marca 2013 podczas Gali Technologicznej Gazety Bankowej, Oracle otrzymał nagrodę główną "Hit Roku 2013 dla instytucji finansowych" w kategorii "Rozwiązanie" za pakiet Oracle Financial Services Analytical Applications. Dyplom w imieniu Oracle Polska odebrał Andrzej Gibas, Dyrektor ds. sprzedaży (z lewej).
Foto: Jarosław Brożek / Elite Studio

Informacje o pakiecie OFSAA
Aplikacje Analityczne Oracle Financial Services (OFSAA) to rodzina innowacyjnych, kompletnych i w pełni zintegrowanych rozwiązań dla sektora usług finansowych. Pakiet OFSAA umożliwia instytucjom finansowym ocenę i realizację celów i założeń w zakresie efektywności oraz osiąganie optymalnych wyników z uwzględnieniem czynnika ryzyka (np. operacyjnego, płynności, walutowego, stopy procentowej itp.), rozwijanie kultury zarządzania ryzykiem w przejrzysty, audytowalny i szybki sposób oraz redukcję kosztów przestrzegania zgodności z przepisami legislacyjnymi, regulacjami itp. Umożliwia również lepszy wgląd w "zachowanie" klienta. 
Aplikacje OFSAA są oparte na wspólnej infrastrukturze analitycznej obejmującej jednolity model danych finansowych, współdzielone obliczenia analityczne i predefiniowane, jednolite raporty na platformie Oracle Business Intelligence. 
OFSAA obejmuje wielokrotnie nagradzane rozwiązania dla obszarów takich, jak zarządzanie ryzykiem, zarządzanie dochodowością, przestrzeganie przepisów i regulacji oraz "portret klienta" (wieloaspektowe informacje o kliencie). 
Aplikacje rodziny OFSAA stosują wyrafinowane i unikatowe algorytmy matematyczne; każda z nich jest w pełni zintegrowana z pozostałymi modułami pakietu. Wspólnie działają na jednym, relacyjnym modelu danych.

Dowiedz się więcej
Więcej informacji o Konkursie i jego laureatach można znaleźć na stronie  konkursowej Gazety Bankowej

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz