czwartek, 22 sierpnia 2013

Oracle WebCenter łączy ludzi, procesy i informacje


Aktualizacje w zestawie produktów Oracle WebCenter pomagają przedsiębiorcom w komunikacji z klientami, partnerami i pracownikami za pomocą urządzeń mobilnych. 

Oracle zaprezentował nową wersję systemu Oracle WebCenter, która pomaga przedsiębiorstwom sprawniej udostępniać informacje, uzyskać maksymalne korzyści z transakcji biznesowych i zapewnić klientom wysoką jakość obsługi w kanałach internetowych i mobilnych.
Aktualizacje w pakiecie Oracle WebCenter oferują pracownikom mobilnym nowe aplikacje mobilne, możliwość korzystania z prywatnych urządzeń do celów zawodowych (BYOD) oraz zaawansowane narzędzia programistyczne umożliwiające szybkie wdrażanie portali mobilnych i stron internetowych.
Najnowsza wersja Oracle WebCenter zawiera szereg ulepszonych narzędzi zaprojektowanych pod kątem zapewnienia użytkownikom biznesowym większych możliwości i zmniejszenia ich uzależnienia od działu informatycznego. Pozwala to skrócić czas wprowadzania produktów na rynek i obniżyć koszty. 
Oracle WebCenter łączy ze sobą ludzi, procesy i informacje dzięki bogatej funkcjonalności obejmującej portal, oprogramowanie do zarządzania obsługą klientów przez Internet, technologię do zarządzania treściami i technologię współpracy.

Z nową wersją Oracle WebCenter Portal użytkownicy biznesowi mogą szybciej i łatwiej tworzyć intuicyjne portale zasilane w treści pochodzące z aplikacji firmowych dzięki:
· prostszemu programowaniu za pomocą zintegrowanego zestawu narzędzi do tworzenia treści internetowych i mobilnych,
· udostępnieniu standardowych szablonów dla typowych zastosowań,
· szybszemu tworzeniu portali za pomocą narzędzia do edycji działającego na zasadzie WYSIWYG. 
Oracle WebCenter Content ułatwia sprawne udostępnianie informacji dzięki:
· zarządzaniu pełnym cyklem życia treści,
· możliwości dostępu do dokumentów biznesowych w każdym miejscu i za pomocą dowolnego urządzenia,
· wykorzystaniu treści w środowiskach aplikacji biznesowych ukierunkowanych na procesy.
Ponadto dzięki rozszerzeniu Oracle WebCenter Sites najnowsza wersja pomaga sprzedawcom zdobywać klientów przez Internet, udzielać im wskazówek i zachęcać do zakupów dzięki: 
· łatwemu zarządzaniu stronami mobilnymi i lepszemu dotarciu do klientów korzystających z urządzeń mobilnych,
· zapewnieniu bogatej w elementy medialne internetowej obsługi klienta z wykorzystaniem treści wideo i innych treści marketingu cyfrowego w obrębie przedsiębiorstwa lub z wykorzystaniem chmury,
· bardziej trafnym wynikom wyszukiwania w celu doradzania klientom i zachęcania ich do zakupów na stronach internetowych.

Dowiedz się więcej
Oracle WebCenter Webcast
Oracle WebCenter
Oracle WebCenter Portal
Oracle WebCenter Content
Oracle WebCenter Sites

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz