piątek, 23 sierpnia 2013

Oracle OpenWorld 2013


Zapraszamy na największe wydarzenie Oracle, organizowane co roku w San Francisco, USA.

Konferencja Oracle OpenWorld odbędzie się w dniach 22–26 września 2013 r. w Będzie się ona składać z siedmiu ścieżek programowych, obejmujących w sumie ponad 200 sesji. W ramach dedykowanych programów dla klientów z branży telekomunikacji, służby zdrowia, usług finansowych, nauk przyrodniczych, sektora publicznego, handlu detalicznego i usług użyteczności publicznej zaprezentujemy wyzwania biznesowe oraz zmieniające się wymagania branżowe, a także rozwiązania firmy Oracle oraz wybrane przykłady skutecznego przekształcania działalności biznesowej. 

Każda ze ścieżek będzie też obejmować sesję z udziałem autorytetu z danej branży i/lub przedstawiciela kadry zarządzającej firmy Oracle, którzy przygotują grunt do całotygodniowych dyskusji. Konferencja będzie również okazją do nawiązania kontaktów i wymiany poglądów z kolegami z branży. 
Wystawa poświęcona rozwiązaniom branżowym zostanie otwarta w hali wystawowej OpenWorld w poniedziałek 23 września o godz. 11:15 i będzie dostępna przez cały czas trwania konferencji. Pozwoli ona przedstawicielom poszczególnych branż nawiązać kontakty z producentami rozwiązań oraz specjalistami, którzy mogą im pomóc w optymalizacji technologii i przekształceniu działalności biznesowej.

„Przedsiębiorstwa z wielu branż przekształcają swoją działalność ze względu na czynniki takie jak wielkie zbiory danych Big Data i coraz większa rola Internetu, a wiedza i doświadczenie branżowe firmy Oracle pomoże im czerpać wyjątkowe korzyści biznesowe z tej transformacji. Uczestnicy konferencji Oracle OpenWorld 2013 będą mogli nawiązać kontakt ze specjalistami podczas sesji poświęconych poszczególnym branżom oraz prezentacji rozwiązań i działań, które pomogą stawić czoła największym wyzwaniom biznesowym”. 
Bob Weiler, wiceprezes Oracle, szef globalnych jednostek biznesowych GBU.

Dowiedz się więcej
Rejestracja OOW
Program konferencji
Blog poświęcony Oracle OpenWorld 2013

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz