czwartek, 26 września 2013

Oracle OpenWorld w mediach społecznościowych

Trwa wciąż konferencja Oracle OpenWorld - zakończenie części oficjalnej planowane jest na czwartek 26 września, jednak aż do końca tygodnia będą odbywały się rozmaite wydarzenia towarzyszące.

Cały przebieg konferencji jest transmitowany na żywo przez kanały internetowe, które można śledzić na stronie oracle.com/openworld. Oprócz transmisji internetowych i telewizyjnych, Oracle OpenWorld jest w czasie rzeczywistym omawiany w najważniejszych serwisach społecznościowych – takich, jak Facebook, czy Twitter.
Na ilustracji poniżej można zobaczyć, jak wiele obszarów tematycznych ma swoje własne kanały społecznościowe – są to takie zagadnienia, jak:
* Big Data
* Cloud
* Bezpieczeństwo
* Sprzęt komputerowy
* Rynek MSP
* Opieka nad klientem (CX)
* Zarządzanie personelem (HCM)
* a także tematyka konferencji towarzyszących: JavaOne oraz MySQL Connect.

Aby w pełni wykorzystać informacje zamieszczone na ilustracji, prosimy pobrać „klikalny” plik PDF, z którego prowadzą bezpośrednie linki do wszystkich serwisów widocznych powyżej.

Pobierz infografikę „Oracle OpenWorld 2013 Social Media Guide”.

Fakty na temat Oracle OpenWorld
• 2555 sesji edukacyjnych w ramach sesji Oracle OpenWorld, JavaOne, MySQL Connect oraz Oracle PartnerNetwork Exchange.
• 3599 referatów, w tym 1815 prelekcji klientów i partnerów. 
• Ekspozycje wystawowe 500 partnerów i klientów.
• 408 demonstracji produktów Oracle w kategoriach aplikacji, oprogramowania middleware, baz danych, serwerów i pamięci masowych, rozwiązań branżowych oraz infrastrukturalnych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz