wtorek, 8 października 2013

Bezpieczny i wydajny biznes z Oracle Exadata

Zaprezentowana w 2009 roku druga generacja maszyny Oracle Exadata, to zintegrowana platforma sprzętowo-programowa, zoptymalizowana do obsługi baz danych Oracle. Łącząc sprzęt, oprogramowanie i rozwiązania sieciowe w jednej obudowie, Oracle Exadata jest idealną platformą technologiczną do wykonywania nawet najbardziej wymagających aplikacji biznesowych.

Serdecznie zapraszamy na kameralne spotkanie, w czasie którego przedstawiciele Oracle Polska i firm partnerskich zaprezentują wyjątkowe możliwości maszyny bazodanowej Oracle Exadata. Spotkanie odbędzie się w ekskluzywnej atmosferze klubu Pure Sky w warszawskich Złotych Tarasach.

W czasie seminarium zaprezentujemy unikalne cechy Oracle Exadata Database Machine, pozwalające użytkownikom uzyskać bezkonkurencyjną wydajność i skalowalność, a także obniżenie kosztów infrastruktury informatycznej. 
Zaprezentujemy także możliwości Centrum Demonstracyjnego Exadata, umiejscowionego w siedzibie firmy Arrow ECS - dystrybutora Oracle w Polsce. Współorganizatorem spotkania jest także firma Intel, której przedstawiciel wygłosi referat o tym, jaki wpływ na biznes ma technologia stosowana w procesorach.

Rozpoczęcie: 24 października 2013, godz. 13:00
Miejsce: Pure Sky Club Złote Tarasy, Warszawa, ul. Złota 59, 22 piętro (wejście od ul. Emilii Plater)
RSVP: Na spotkanie zapraszamy niewielkie grono przedstawicieli najwyższego szczebla kadry zarządzającej polskich firm i organizacji. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o przesłanie potwierdzenia do dnia 22 października 2013 roku na adres: Sylwester.Figas@oracle.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz