wtorek, 8 października 2013

Oracle partnerem konferencji GISforum 2013


W dniach 2-3 października 2013 roku odbywała się we Wrocławiu konferencja GISforum 2013, której pomysłodawcą oraz głównym organizatorem była firma SHH, partner Oracle na poziomie Gold. 
Konferencja jest największym w Polsce wydarzeniem, poświęconym praktycznym zastosowaniom rozwiązań klasy GIS.
Sala obrad GISforum 2013

W wydarzeniu wzięło udział ponad 200 uczestników, przedstawicieli zarządców infrastruktury transportu, zakładów przemysłowych i energetycznych, administracji państwowej i samorządowej, a także biur projektowych i geodezyjnych oraz ośrodków akademickich. Wśród partnerów spotkania znalazła się firma Oracle Polska, a także inni wiodący dostawcy rozwiązań IT – tacy jak Arrow ECS, Bentley Systems, Cisco, Hewlett-Packard, Intel, OpenStreetMap Polska, Ricoh, czy TPI.
W programie konferencji – co oczywiste, dominowały różne aspekty stosowania rozwiązań wykorzystujących technologię systemów informacji przestrzennej (Geographic Information System - GIS) – widziane z perspektywy organizacji zawiadujących geodezją i kartografią, a także odbiorców i użytkowników systemów GIS oraz dostawców rozwiązań technologicznych.

Jednym z mówców konferencji był Bartosz Soroczyński, Dyrektor Generalny Oracle Polska, który opowiadał o światowych trendach w strategicznym zarządzaniu majątkiem. 
Na zakończenie swojego wystąpienia Bartosz Soroczyński wręczył Piotrowi Janasowi, prezesowi SHH, statuetkę potwierdzającą zdobycie przez firmę SHH specjalizacji w zakresie rozwiązań Oracle Spatial – specjalizację tę wrocławska spółka posiada jako jedyna firma w Polsce.
Bartosz Soroczyński wręcza statuetkę Piotrowi Janasowi, prezesowi SHH 

Gościem specjalnym konferencji był prof. Jan Miodek, Dyrektor Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego i wielki popularyzator wiedzy o języku polskim. Główna część jego prelekcji dotyczyła wpływu nowych technologii na komunikację pomiędzy ludźmi, a zwłaszcza na sposób opisywania rzeczywistości w języku codziennym i mediach.
Gość specjalny konferencji GISforum 2013, prof. Jan Miodek

Dowiedz się więcej
Strona główna GISforum
Serwis tematyczny GISforum
Więcej o firmie SHH

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz