piątek, 22 listopada 2013

Oracle uruchamia nowe centra obliczeniowe do obsługi Oracle Cloud

Po uruchomieniu nowych centrów przetwarzania danych w Kanadzie i Niemczech firma będzie dysponować w sumie 17 takimi ośrodkami na całym świecie, udostępniając klientom więcej możliwości przechowywania danych i zapewniania zgodności z przepisami.

W ramach rozbudowy swojej największej w branży, wydajnej, niezawodnej i bezpiecznej infrastruktury chmury firma Oracle poinformowała o uruchomieniu nowych centrów przetwarzania danych do obsługi chmury Oracle Cloud w Kanadzie i Niemczech.
Po uruchomieniu tych nowych centrów globalna infrastruktura chmury Oracle będzie się składała z 17 takich ośrodków, umożliwiając obsługę najbardziej kompleksowej oferty usług aplikacji, usług społecznościowych, usług platformy oraz usług infrastruktury. Wszystkie te usługi są oferowane na zasadzie subskrypcji.

Oracle Cloud oferuje najbardziej kompleksowy w branży pakiet nowoczesnych aplikacji biznesowych typu SaaS (udostępnianie oprogramowania jako usługi), w tym Human Capital Management, Customer Experience i Enterprise Resource Management, z wbudowanymi funkcjami analizy danych biznesowych oraz obsługi sieci społecznościowych i urządzeń mobilnych.

Firma Oracle zapewnia klientom i partnerom możliwość elastycznego wyboru sposobu wdrażania oprogramowania Oracle: w chmurze Oracle Cloud i w innych chmurach publicznych, w tradycyjnych centrach przetwarzania danych w siedzibie klienta, w chmurach prywatnych oraz w prywatnych chmurach zarządzanych.
Dzięki ponad trzynastoletniemu doświadczeniu firmy Oracle w zakresie zarządzania centrami przetwarzania danych przedsiębiorstw i instytucji administracji publicznej, centra przetwarzania danych Oracle spełniają najsurowsze standardy dotyczące lokalizacji, bezpieczeństwa systemów fizycznych i informatycznych, nadzoru, infrastruktury oraz pracowników.

Do ochrony swoich rozmieszczonych na całym świecie centrów przetwarzania danych firma Oracle zatrudnia własnych, wyspecjalizowanych specjalistów ds. bezpieczeństwa, którzy mają duże doświadczenie i ukończyli formalne szkolenia z zakresu najlepszych procedur zapewniania bezpieczeństwa chmury.

Informacje dodatkowe
Zapisz się - Oracle Cloud
Dowiedz się więcej – Oracle Cloud

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz