wtorek, 26 listopada 2013

Systematyczność

Wielu z nas zapewne pamięta sytuację, kiedy nauczyciel w szkole powtarzał: systematyczność, systematyczność – liczy się nie tylko wiedza, ale i systematyczność w jej zdobywaniu!

Zapewne w życiu zawodowym jest trudno o systematyczność. Mało kto może pozwolić sobie na komfort w systematycznym zdobywaniu wiedzy, a planowanie szkoleń bywa z reguły domeną działów HR.
Chciałbym zatem podpowiedzieć, że jeżeli ktoś myśli o przyszłym roku także w kategoriach rozwoju ścieżki kariery – może warto zainteresować się Learning Creditami od Oracle University

Zasada jest prosta: 
1. obmyślamy, ile możemy wydać na szkolenia w przyszłym roku (jaki mamy zaplanowany budżet),
2. piszemy do nas maila, 
3. my podliczamy Państwa zapotrzebowania,
4. następnie przesyłamy dokumenty umowy Learning Credit. 

Państwo opłacacie takie zamówienie – i już w naszym systemie powstaje konto, z którego w ciągu następnego roku - przez cały rok! – możecie wydawać środki na szkolenia.
Jaki jest zysk? – ano taki, że środki z tego roku służą do realizowania szkoleń w całym roku przyszłym. Mamy więc sporo czasu na przemyślenie strategii: kto, kiedy i na jaki temat powinien być szkolony.
A każde szkolenie zamawia się już wtedy bez zbędnej papierologii – wysyłając do nas maila i podając uzyskany uprzednio numer Learning Creditu. Zawsze można też sprawdzić ilość pieniędzy na koncie. My również jesteśmy informowani, jeżeli Państwo zapominacie o zużywaniu konta i staramy się pomagać dobierać odpowiednie szkolenia przez cały czas trwania umowy.

A wszystko po to, aby pod koniec kolejnego roku móc z czystym sumieniem powtórzyć za nauczycielami – nie tylko wiedza ale i systematyczność w jej zdobywaniu!

Dowiedz się więcej
Oracle Learning Credits

Napisz do autora
Marcin Jahn, 
Dyrektor sprzedaży szkoleń 
Oracle University

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz