wtorek, 28 stycznia 2014

Cloud Odyssey - A Hero’s Quest

Rozwiązania Oracle dla Cloud Computing 
Przetwarzanie w chmurze (Cloud Computing) jeszcze do niedawna było tylko ciekawostką technologiczną - dzisiaj jest to model działania systemów informatycznych powszechnie akceptowany przez urzędy i przedsiębiorstwa. Cloud Computing pozwala organizacji mieć stały dostęp do najnowszych technologii IT po niewielkich kosztach, co radykalnie upraszcza zarządzanie zasobami IT i znacząco zmniejsza koszty działalności. 

Serdecznie zapraszamy na konferencję pod hasłem „Cloud Odyssey - A Hero’s Quest”, podczas której zaprezentujemy najnowszą ofertę Oracle dla Cloud Computing - obecnie najbogatszą funkcjonalnie i najbardziej kompleksową w branży.

Oracle dostarcza bogaty wachlarz usług chmurowych, umożliwiających korzystanie z infrastruktury (IaaS), platform informatycznych (PaaS) i oprogramowania biznesowego (SaaS). Można też korzystać z bazy danych Oracle w modelu chmury (Oracle Database Cloud). Oracle jest także liderem w dziedzinie utrzymywania infrastruktury Cloud Computing - globalna sieć chmury Oracle składa się z 17 ośrodków obliczeniowych na wszystkich kontynentach świata.

Oprócz prezentacji Oracle, podczas konferencji uczestnicy obejrzą wyjątkowy film „Cloud Odyssey - A Hero’s Quest”, przygodową opowieść w konwencji science fiction, zrealizowaną przy użyciu najnowocześniejszej technologii animacji wysokiej rozdzielczości.

Podczas konferencji uczestnicy poznają także praktyczne strategie pomagające w przejściu organizacji do chmury obliczeniowej, a także zestaw technologii, które Oracle dostarcza klientom i partnerom do budowania i udostępniania nowoczesnych rozwiązań Cloud Computing. 

Zarejestruj się już dzisiaj na konferencję Oracle „Cloud Odyssey - A Hero’s Quest” i poznaj najbardziej kompleksową infrastrukturę Cloud Computing dostępną na rynku, z której korzystają już miliony użytkowników na całym świecie.

Czas i miejsce: 12 lutego 2014, Hotel Hilton w Warszawie
Rejestracja: Cloud Odyssey - A Hero’s Quest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz