wtorek, 28 stycznia 2014

Pojedynek baz danych

13.02.2014, Hotel Hilton, Warszawa
Obecnie firmy są zmuszone do pracy z wciąż rosnącą ilością danych. Na rynku jest coraz więcej urządzeń i procesów, które generują ogromne ilości danych różnego rodzaju i różnych formatów. 
Wszystkie takie informacje są następnie zapisywane do baz danych, w których są dalej przetwarzane. Administratorzy bazodanowi, odpowiadający za dostępność danych, muszą zatem stosować coraz bardziej wyrafinowane metody, pozwalające na skuteczną pracę z ich rosnącą ilością.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne seminarium, podczas którego eksperci Oracle zaprezentują dwie podstawowe edycje baz danych Oracle: Standard Edition i Enterprise Edition. Podczas spotkania współorganizowanego przez firmę Intel odbędzie się swoisty pojedynek pomiędzy tymi wersjami Oracle Database, co pozwoli uczestnikom zobaczyć, jak ten sam zestaw danych jest przetwarzany w każdej z edycji.

Przekonaj się, jak należy dobrać właściwą edycję bazy danych Oracle dla stosowanych w Twojej firmie procesów i zarejestruj się już dzisiaj na seminarium Oracle oraz Intel.

Czas: 13 lutego 2014 roku, godz. 9:30
Miejsce: Hotel Hilton, Warszawa, ul. Grzybowska 63

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz