wtorek, 26 sierpnia 2014

Oracle Day – największa konferencja Oracle w Polsce

 
Odbywająca się już po raz szósty konferencja serii Oracle Days, to spotkanie dla klientów i partnerów firmy Oracle, a także dla znawców i użytkowników produktów Oracle z instytucji oraz firm dowolnych branż gospodarki.

Konferencje serii Oracle Days obejmują w roku 2014 wydarzenia w 65 miastach, 46 krajach na całym świecie. Polska edycja Oracle Day odbędzie się w warszawskim Hotelu Hilton 5 listopada b.r. pod hasłem „Cyfrowa rewolucja – transformacja dla sukcesu”. 

W tym roku główne tematy konferencji to najbardziej „gorące” trendy współczesnej informatyki: chmura, mobilność, sieci społecznościowe, czy big data. Te rewolucyjne zjawiska powodują ogromne zmiany w systemach informatycznych obsługujących procesy biznesowe w organizacjach. 

Aby lepiej zapoznać się z problemami prowadzenia biznesu w epoce cyfrowej gospodarki prosimy zapoznać się z dokumentem „The age of digital business”, dostępnym TUTAJ.

Warto także obejrzeć krótki film, na którym Andrew Sutherland – szef działu rozwiązań biznesowych Oracle EMEA, prezentuje przegląd tematów omawianych podczas konferencji Oracle Days:

Zarejestruj się już DZISIAJ na konferencję Oracle Day w Warszawie, 5 listopada 2014.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz