wtorek, 23 września 2014

Oracle OpenWorld startuje już za kilka dni!

Oracle OpenWorld to najważniejsza w całym roku konferencja biznesowo-technologiczna dla klientów, partnerów, analityków, znawców i miłośników Oracle. 
Oracle OpenWorld obejmuje w tym roku ponad 2500 sesji szkoleniowych, demonstracje i warsztaty oraz wystawy ponad 400 partnerów i klientów z całego świata.

Na Oracle OpenWorld będzie można zapoznać się z nowościami w zakresie najważniejszych obszarów współczesnej informatyki biznesowej:
· Aplikacje SaaS, funkcje społecznościowe, mobilne
· Nowości technologiczne: przetwarzanie w chmurze, systemy sprzętowo-programowe, rozwiązania infrastrukturalne
· Rozwiązania branżowe: systemy dla telekomunikacji, edukacji, finansów, służby zdrowia, nauk przyrodniczych, handlu, sektora publicznego i energetycznego

W tym samym czasie i miejscu co Oracle OpenWorld odbędzie się największa na świecie konferencja poświęcona platformie Java: JavaOne 2014. Wydarzenie to gromadzi co roku programistów korzystających na co dzień z narzędzi deweloperskich opartych na platformie Java, a także licznych entuzjastów Javy z całego świata. 

Konferencje Oracle OpenWorld 2014 oraz JavaOne 2014 odbędą się w dniach od 28 września do 2 października 2014 r. w ośrodku Moscone Center w San Francisco.

Wybrane referaty programowe:
  • Niedziela, 28 września - Larry Ellison, Dyrektor ds. technologii i Prezes rady nadzorczej, Oracle: "Modern Cloud”; Renée J. James, Prezes Intel: "The Future of the Datacenter in a Software Defined World
  • Poniedziałek, 29 września - Mark Hurd, Dyrektor generalny, Oracle: "The Business Value of the Cloud
  • Wtorek, 30 września - Larry Ellison: "Hardware and Software Engineered to Work Together
  • Środa, 1 października - John Fowler, Wiceprezes Oracle oraz Edward Screven, Główny architekt Oracle: "The Real-Time Enterprise” oraz "OpenStack and Virtualization for Cloud-Centric, Real-Time Enterprises
Więcej szczegółów na temat Oracle OpenWorld
Rejestracja na Oracle OpenWorld 2014
Oracle OpenWorld 2014 FAQ
Wystąpienia na konferencji Oracle OpenWorld 2014
Blog Oracle OpenWorld
Oracle OpenWorld w serwisie LinkedIn

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz