środa, 17 września 2014

Są już znane tematy referatów programowych Oracle OpenWorld 2014

Oracle zaprezentował harmonogram wystąpień członków jej kadry kierowniczej podczas konferencji Oracle OpenWorld 2014.

Oracle OpenWorld w San Francisco to najważniejsza w całym roku konferencja biznesowo-technologiczna dla klientów, partnerów, analityków i wszystkich znawców Oracle. Oracle OpenWorld obejmuje ponad 2500 sesji szkoleniowych, setki pokazów i laboratoriów praktycznych oraz wystawy ponad 400 partnerów i klientów z całego świata.

Wystąpienia na głównej scenie Oracle OpenWorld będą się odbywać przez cztery dni. Przed uczestnikami konferencji staną wizjonerzy i liderzy opinii z firmy Oracle, którzy przeanalizują najważniejsze trendy i kwestie wpływające na działalność przedsiębiorstw na całym świecie. Zastanowią się również, w jaki sposób technologia przekształca środowisko IT ze złożonego ośrodka kosztów pochłaniającego wiele zasobów finansowych w źródło innowacji biznesowych.

Do kadry kierowniczej Oracle dołączą najważniejsi klienci i partnerzy, którzy będą mówić o ważnych trendach biznesowych i przełomowych technologiach, takich jak przetwarzanie w chmurze, systemy programowo-sprzętowe, niwelowanie kosztów i złożoności, rozwój platform społecznościowych i mobilnych oraz rosnące wymagania klientów, a także rozwiązania wprowadzające zmiany w świecie cyfrowym na skalę globalną. 

Konferencja Oracle OpenWorld 2014 odbędzie się w dniach od 28 września do 2 października 2014 r. w ośrodku Moscone Center w San Francisco.

Niedziela, 28 września
Wystąpienie otwierające konferencję Oracle OpenWorld - Larry Ellison, dyrektor generalny Oracle.

Poniedziałek, 29 września
„Biznesowa wartość chmury” -  Prezes Oracle Mark Hurd.

Wtorek, 30 września
„Pełen wymiar usług przetwarzania w chmurze dla nowoczesnych przedsiębiorstw” - Thomas Kurian, wiceprezes Oracle ds. rozwoju produktów.  

Środa, 1 października
„Firma działająca w czasie rzeczywistym” - John Fowler, wiceprezes Oracle ds. systemów.  

Więcej informacji
Oracle OpenWorld 2014
Rejestracja
Wystąpienia na konferencji Oracle OpenWorld 2014
Blog Oracle OpenWorld
Oracle OpenWorld w serwisie LinkedIn

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz