środa, 8 października 2014

Nowy system pamięci masowej flash od Oracle

System serii Oracle FS1 stanowi istotną innowację dzięki nowemu oprogramowaniu QoS Plus oraz udostępnianiu pamięci masowej jednym kliknięciem.

System pamięci masowej flash Oracle FS1 Series, umożliwiający skalowanie do petabajtów pojemności flash dzięki skalowalnej architekturze o wysokiej dostępności, stanowi najbardziej inteligentną i wydajną macierz pamięci masowej flash dla środowisk Oracle.
Dodane w nowym systemie oprogramowanie do zarządzania QoS Plus jednocześnie optymalizuje wydajność, koszty i korzyści biznesowe z wykorzystaniem precyzyjnego, automatycznego warstwowania oraz bezpiecznej obsługi wielu klientów w celu izolacji danych pochodzących od poszczególnych aplikacji i użytkowników — a wszystko to na pojedynczej, skalowanej platformie pamięci masowej.

Dzięki maksymalnej pojemności pamięci flash w połączeniu z wykorzystaniem ekonomiki pamięci dyskowej, Oracle FS1 Series jest jedynym systemem pamięci masowej, który dynamicznie i automatycznie przyporządkowuje dane do czterech warstw pamięci masowej na podstawie priorytetów biznesowych i obciążeń aplikacji. Zapewnia to najniższy koszt w przeliczeniu na operację wejścia-wyjścia i w przeliczeniu na 1 terabajt. 

System Oracle FS1-2 jest 400 razy wydajniejszy niż macierze HP 3PAR i EMC VNX2. Przenosi on dane w blokach po 640 KB, co pozwala oszczędzać cenne zasoby pamięci flash i zwiększa wydajność dla baz danych Oracle. 

Informacje dodatkowe
Oracle FS1 Series
Oracle Hardware w serwisach Facebook, Twitter

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz