środa, 5 listopada 2014

Klienci Roku Oracle 2014 na Oracle Day

Polskie wydanie Oracle Day odbyło się w Warszawie 5 listopada 2014 roku. Uczestnicy mogli wziąć udział w sesji plenarnej oraz trzech równoległych sesjach tematycznych, w czasie których eksperci Oracle oraz firm partnerskich wygłosili ponad 30 inspirujących prezentacji.

Ostatnim punktem sesji plenarnej Oracle Day było wręczenie wyróżnień „Klient Roku 2014”. 
Odebrali je przedstawiciele siedmiu instytucji i firm, w uznaniu za zaprojektowanie lub wdrożenie nowoczesnego systemu informatycznego najskuteczniej wykorzystującego technologię lub aplikacje Oracle.

Agora SA
Za kompleksowe i konsekwentne tworzenie cyfrowego standardu architektury IT w oparciu o rozwiązania aplikacyjne i technologiczne Oracle.

Grupa Energa SA
Za nowatorskie podejście do obsługi klientów z wykorzystaniem szerokiego portfolio rozwiązań Oracle dedykowanych sektorowi użyteczności publicznej.

Narodowy Bank Polski
Za zbudowanie Systemu Elektronicznego Obiegu Dokumentów (EOD), opierającego się całkowicie na technologii Oracle. 

Orange Polska
Za konsekwentne wykorzystywanie technologii serwerowych Oracle SPARC i wirtualizacji w oparciu o system operacyjny Solaris w grupie Orange Polska, jak również za innowacyjne podejście do tematu nowych technologii i wspieranie inicjatyw takich jak: BIHAPI, HACKATHON.

PKP Intercity
Za kompleksowy projekt wdrożenia i dostosowania systemu Oracle E-Business Suite w obszarach finansów, logistyki, sprzedaży i zamówień oraz zarządzania taborem. 

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny
Za zbudowanie portalu internetowego, którego zadaniem jest obsługa podmiotów gospodarczych i osób fizycznych w obszarze ubezpieczeń OC. 

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie
Za wdrożenie kompleksowego systemu zarządzania szpitalem, który obejmuje serwery bazodanowe, bazę danych z opcjami RAC i Oracle Advanced Security oraz system analityczny oparty na pakiecie Oracle BI Enterprise Edition.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz