czwartek, 6 listopada 2014

Oracle Day 2014 zakończony sukcesem

Rekordowa liczba ponad 600 uczestników wzięło udział w obradach konferencji Oracle Day, która odbyła się 5 listopada w Warszawie.

Wszystkie konferencje serii Oracle Days, którym towarzyszy hasło „Cyfrowa rewolucja – transformacja dla sukcesu”, odbywają się jesienią b.r. w 30 miastach na terenie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Warszawska edycja Oracle Day rozpoczęła się od przemówienia powitalnego, które wygłosił Piotr Witczyński, Dyrektor Generalny Oracle Polska: 

Drugim mówcą był Cesare Capobianco, Dyr. Sprzedaży Aplikacji w regionie CEE, który pasjonująco opowiadał o cyfrowej rewolucji naszych czasów:

Ważnym elementem sesji plenarnej była kolejna prezentacja Piotra Witczyńskiego, który zaprezentował jeszcze „gorące” nowości ogłoszone na konferencji Oracle OpenWorld w San Francisco: 

Ostatnim punktem sesji plenarnej było wręczenie wyróżnień „Klient Roku 2014” dla 7 firm i organizacji , o czym pisaliśmy TUTAJ.

Po przerwie konferencja podzieliła się na trzy równoległe sesje tematyczne poświęcone technologii, aplikacjom oraz usługom Oracle. W ramach Oracle Day odbyło się także spotkanie z przedstawicielami mediów, w którym wzięli udział najważniejsi dyrektorzy Oracle Polska.

Można z czystym sumieniem stwierdzić, że było to niezwykłe i wielce inspirujące spotkanie, podczas którego nie tylko można było wysłuchać ponad 30 referatów, ale także podyskutować w kuluarach na różne tematy związane z najnowszymi trendami IT – takimi, jak aplikacje biznesowe w chmurze, rozwiązania mobilne dla biznesu, czy wykorzystanie potencjału Big Data do znajdowania nowych zależności pomiędzy danymi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz