piątek, 30 stycznia 2015

Aplikacje biznesowe w Chmurze

Webcast Oracle na żywo, 19 lutego 2015
Rynek aplikacji biznesowych przechodzi w ostatnich latach poważną transformację, wywołaną radykalnymi zmianami technologicznymi w informatyce, a także nowymi obyczajami użytkowników. Jednym z kluczowych kierunków rozwoju aplikacji biznesowych jest ich transformacja do modelu Cloud Computing, w którym z systemów korzysta się na zasadzie wykupywania abonamentu – zamiast instalowania infrastruktury IT we własnej lokalizacji.

Zapraszamy na Webcast Oracle przeprowadzany na żywo w dniu 19 lutego 2015. 
Ekspert Oracle Polska Michał Skowroński zademonstruje zasady działania aplikacji Oracle dostarczanych w modelu SaaS (Software-as-a-Service), a także najważniejsze funkcje pakietu usług Oracle Customer Experience Cloud. 
Temat spotkania: "Oracle Social Monitoring - monitorowanie sieci społecznościowych".

Poznaj lepiej Oracle SaaS, wiodący pakiet aplikacji biznesowych działających w modelu Cloud Computing, które obsługują dziś prawie 70 milionów użytkowników i są dostarczane za pośrednictwem 19 centrów obliczeniowych na całym świecie.

ZAREJESTRUJ SIĘ

1 komentarz:

  1. Ze względu na wspomniane radykalne zmiany technologiczne w informatyce coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na wdrożenie systemów modelu Cloud Computing, na tej stronie można poczytać o tego rodzaju systemach. Pozwalają on przede wszystkim na lepszą ochronę przechowywanych danych, oraz większą elastyczność jeżeli chodzi o wykorzystanie dostępnych modułów.

    OdpowiedzUsuń