piątek, 20 lutego 2015

Oracle przedstawia Oracle Hospitality

Oracle stworzył nową globalną jednostkę biznesową - Oracle Hospitality, która łączy głęboką wiedzę firmy MICROS, przejętej przez Oracle w 2014 roku, z globalną pozycją i innowacyjnością Oracle.

Rozwiązania MICROS pracują w setkach tysięcy systemów, wdrożonych w hotelach, restauracjach, statkach wycieczkowych oraz innych lokalizacjach na całym świecie. Platforma Oracle Hospitality oferuje pełny i zintegrowany pakiet oprogramowania, łączący nowoczesne rozwiązania MICROS z renomowaną technologią Oracle, dla hoteli, kasyn, restauracji, ośrodków sportowych i rekreacyjnych oraz statków wycieczkowych - od firm małych i niezależnych, aż do globalnych sieci.

Wykorzystując technologię Oracle oraz środowisko chmury, Oracle Hospitality pomaga klientom poprzez:
·  Wyprzedzanie oczekiwań gości. Goście oczekują zapewnienia spersonalizowanych usług przez cały pobyt, zarówno w obiekcie jak i poza nim. Oferując kompleksowe, zintegrowane systemy, firmy uzyskują większą lojalność gości, możliwość wyprzedzania ich oczekiwań i pozostają konkurencyjne w szybko rozwijającej się branży
·  Wykorzystanie zalet chmury. Rozwiązania Oracle Hospitality umożliwiają firmom branży hotelarsko-gastronomicznej szybsze przejście do chmury. Dzięki wyeliminowaniu kosztów i złożoności zarządzania systemami, obiekty mogą skupić się na swoich gościach i lepszej działalności biznesowej, zapewniając stały, wysoki poziom obsługi.
·  Wykorzystanie mobilnych innowacji. Rozwiązania mobilne są katalizatorem zasadniczych zmian i oczekiwań gości w branży hotelarsko-gastronomicznej. Oracle Hospitality dostarcza rozwiązania mobilne, które pozwalają pracownikom na wykonywanie ich pracy z dowolnego miejsca - nie tylko zza kontuaru.
·  Uproszczenie architektury IT. Kompleksowe, zintegrowane rozwiązania wykorzystujące sprawdzone technologie Oracle, pomagają uzyskać większe korzyści biznesowe, zoptymalizować koszty działalności oraz zmniejszyć całkowite koszty posiadania.

Informacje dodatkowe
Oracle Hospitality Solutions
Oracle Hospitality na Twitterze
Oracle Hospitality na Facebooku
Oracle Hospitality Blog

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz